cameraphone photo - Kingston fotoğraf ve video yarışması
Kameralı telefonlardan tanıtım Fotoğrafları ve videoları için birçok ödül verilecek. Hafıza ürünlerinde bağımsız dünya lideri Kingston Technology, Kingston Mobil Telefon Yarışması için tüketicileri tanıtım fotoğrafları ve video klipleri göndermeye davet ediyor. Fotoğraflar ve kısa videolar 31 Mart 2009 tarihine kadar şu kategoriler altında kabul edilecek: dans/poz, komik evcil hayvan şakaları, seyahat/tatil ve spor. Toplam 32 ödül verilmek üzere sahiplerini bekliyor.

Kingston fotoğraf yarışması
Her kategori için bir grup jüri üyesi kazananları belirleyecek. Ödüller arasında 8GB Kingston microSDHC kartları, 8GB Mobility/Multi-Kits, 16GB SDHC video kartları, DataTraveler HyperX Flash haafıza kartları ve ilgili okuyucuları, D-Link 10” Dijital Fotoğraf Çerçeveleri ve Xtreme N Dual Gigabit Kablosuz Routerlar, GoPro Motorsports HERO Geniş kameralar, Plantronics Discovery 925 Bluetooth kulaklıkları ve Western Digital WD TV HD Media oynatıcıları bulunuyor.

dog picture - Kingston fotoğraf ve video yarışması

Mobil fotoğraf ve video yarışması
“Mobil telefon yarışması tüketicilerin kameralı telefonlarını kullanarak dans hareketlerini, çılgın evcil hayvan şakalarını, egzotik mekanlardan hoşlarına giden hatıralarını göstermelerini sağlayacak eğlenceli bir yol” diyen Kingston Flash Geliştirme Yöneticisi Wendy Lecot sözlerine şunları ekledi: “Mobil telefon hafıza kartları bir çok imkana sahip zengin bir dünya açarak fotoğraf ve video paylaşımı ve saklanmasını en kolay hale getirdi.”

Katılım
Fotoğraf gönderimlerine ve bütün yarışma kurallarına Kingston Mobileadresinden ulaşabilirsiniz. Video gönderimleri ise YouTube üzerinden yapılabilir.