kalpleri topla büyük ödülü kap


Daha önce Bonus Card sahibi olmayan, kampanya süresince ilk defa Bonus Card başvurusu yapan ve başvurusu T. Garanti Bankası A.Ş. tarafından onaylanan kişilerin katılabileceği kampanyada kampanya tarihleri arasında, https://form.garanti.com.tr/form internet adresinden online form doldurularak T. Garanti Bankası A.Ş. Bonus Card (Kredi kartı) başvurusu yapan ve başvurusu bankamızca onaylanan ve ayrıca; ad, soyad, bilgileri ile e-posta adresini doğrulayarak ücretsiz üye olup, tr.msn.com sitesindeki http://aktif.tr.msn.com/ , http://kadin.tr.msn.com/ , http://eglence.tr.msn.com/ , http://erkek.tr.msn.com/ isimli kampanyaya dahil alt sayfalardaki her makaleye 3 adet ve her fotoğraf galerisine 3 adet yerleştirilmiş olan “Bonus 10.yıl" logolarını tıklayarak toplayan ve TC kimlik ve cep telefonu numarasını giren aktif T. Garanti Bankası A.Ş. müşterileri ikramiye Bonus kazanabilecektir.

Kazanılan ödüller ve ikramiyeler, kazananların Bonus Card’larına, T. Garanti Bankası A.Ş. tarafından ödül tutarı kadar Bonus yüklenerek sunulacaktır. Kazanılan ödül, T.Garanti Bankası A.Ş. tüm Bonus Üye İşyerlerinde alışveriş amaçlı kullanılabilir. Kuyumcularda; altın, değerli taşlar gibi hediye alımlarında, döviz bürolarında; döviz alımlarında kullanılamaz, nakit çekim işlemi yapılamaz. Misli eşya alımlarında kullanılamaz. Yüklenen ödül Bonusların son kullanma tarihi 31.12.2010’dur.

18 yaşından küçükler, T. Garanti Bankası A.Ş., Microsoft, 41? 29! ve Deniz Ajans çalışanları kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.