Türk Telekom’un büyük ilgi gören “Tatlıya Bağlayalım Kampanyası”, 30 Aralık 2011 tarihine kadar sürüyor.

Türk Telekom’un, birikmiş borçları dolayısıyla abonelikleri iptal edilen müşterilerine yönelik olarak düzenlediği “Tatlıya Bağlayalım” kampanyası büyük ilgi görüyor. 30 Aralık 2011 tarihine kadar geçerli olan ve borçlu müşterilere yüzde 100 faiz indirimi ve faturasız gecikme bedeli alınmaması gibi fırsatlar sunan kampanyadan yararlanan Türk Telekom müşterilerinin sayısı 550 bini aştı.

Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom’un, bu yılın Ağustos ayında başlattığı “Tatlıya Bağlayalım” kampanyası büyük ilgi görüyor. Türk Telekom müşterilerinin geçmiş yıllara ait borçlarının tahsiline yönelik olarak düzenlenen kampanyaya katılarak tatlıya bağlayan müşteri sayısı 550 bini aştı.

Kampanya kapsamında 31 Mart 2011 tarihinden önce abonelikleri iptal edilen Türk Telekom müşterileri, kendilerine sağlanan avantajlı koşullarla geçmiş dönem borçlarını faizsiz ödeme ve yeniden hat sahibi olma fırsatı buluyor. 30 Aralık 2011 tarihine kadar sürecek olan kampanyadan yararlanmak isteyenler, Cumartesi günleri dahil olmak üzere Türk Telekom ofis ya da bayileri ile PTT ofislerine başvurabiliyor.

Faizsiz ödeme ve faturasız gecikme bedelinin talep edilmemesi gibi avantajları da içeren kampanyaya katılan Türk Telekom müşterileri, yeni sabit telefon hattı talebinde bulunduklarında, bu talepleri ücretsiz olarak karşılanıyor. Kampanyayla ilgili olarak, Türk Telekom ofisleri ve bayilerinin yanı sıra 444 1 444 telefon numarasıyla çağrı merkezinden detaylı bilgi alınabiliyor.