Mavi, “yeni yıla nasıl girerse öyle devam edeceğine” inananları, yıl boyu şıklık için yılbaşı gecesi de Mavi giyinmeye davet ediyor. Şifonların ve dantellerin başrolde olduğu sofistike üstler, jeanin en mükemmel hali Mavi Amerika Gold ile kombinlerek bu özel geceye yakışan bir görünüm vaat ediyor.

-

Çiçek desenleriyle hareketlenen mini elbiseler, şifon, tül, dantel detayları ve Mavi’nin rengarenk aksesuvarlarıyla göz dolduruyor. Arkası pencereli, pul ve zımba detaylarıyla farklılaşan kazaklar ile ekose gömlekler, renkli kadife ve jean’lere çok yakışıyor. Mavi’nin defile koleksiyonun en iddialı parçaları arasında yer alan tül tütü etekler, baştan aşağıya dantel askılı uzun elbiseler, tayt ve bluzler, zincirli gömlekler de podyumdan yılbaşı gecesine uzanıyor. Tepeden tırnağa jean’e bürünmek, mini jean şort ve etekleri, Mavi’nin vücudu ipek gibi saran jean gömlekleriyle ya da pullu payetli üstleriyle tamamlamak da gecenin favori stilleri arasında yer alıyor.
Üstelik yeni yıl şıklığını Mavi’de yaşamak isteyenler, yapacakları 1 alt ve 1 üst giyim alışverişinde “Yılbaşı Menüsü” fırsatıyla anında %20 indirim de kazanıyor.