Kemal Tanca, yeni yıl alışverişlerinin yapıldığı şu günlerde tüm sezon ürünlerinde %50’ye varan indirim ve 10 taksit fırsatı sunuyor.
Modern çizgileri, ürün kalitesiyle hem kadın hem erkek modellerinde rahatlık ve şıklığı ön planda tutan Kemal Tanca, %50’ye varan indirimin yanı sıra 10 taksit imkanı da sunuyor. Kemal Tanca bu kampanyası ile yeni yıl alışverişlerinin yapıldığı şu günlerde farklı ürün alternatifleriyle hem ne alacağım stresini ortadan kaldırıyor hem de yılbaşı alışverişlerini keyifli hale getiriyor.

images?qtbnANd9GcTYGh 4S6DsHrFR4TYeDEqYjWO2uIfxE8rbZCl0wYnE9rqhKhlFWw - Kemal Tanca’da yüzde 50′ye varan yılbaşı indirimi

Şık Bayanlara
Yılbaşı gecesi için hazırlık yapan bayanlar, sezonun tüm trendlerini taşıyan feminen çizgilerinin hakim olduğu anaconda desende platform topuklar, rugan ve nubukla zenginleştirilmiş abiye koleksiyonuyla Kemal Tanca şıklığını yeni yılda da yaşayacaklar.
Erkeklere Özel
Kemal Tanca’nın tüm trendlerini taşıyan koleksiyonu erkek modasını da unutmuş değil. Siyah ve kahvenin hakim olduğu ayakkabıların yanı sıra tamamlayıcısı deri montlar, çanta, kemer, cüzdandan oluşan aksesuarlar ile baylar da bu koleksiyonda aradıklarını bulabiliyorlar.