20-27 Nisan tarihleri arasında 1V1Y.COM'dan Twist markalı ürünlerden toplam 600 TL'lik alışveriş yapan ilk 25 kişi Ajda Pekkan for Twist konserinedavetiye kazanma şansını yakalıyor!

En iyi markaları ve sezonun en iyi koleksiyonlarını üyeleriyle buluşturan 1V1Y.COM; üyelerine çok özel ayrıcalıklar sunmaya devam ediyor.

20 – 27 Nisan tarihleri arasında 1V1Y.COM'dan Twist'in 2012 İlkbahar – Yaz sezon ürünlerinden toplam 600TL'lik alışveriş yapan ilk 25 kişi, 12 Mayıs'da İstanbul Suada Club'da gerçekleşecek Ajda Pekkan for Twist konserine çift kişilik davetiye kazanıyor.

Belirlenen tarihler arasında yapılacak toplam alışverişin 600 TL olması Ajda Pekkan for Twist konserine çift kişilik davetiye kazanmak için yeterli olurken kazanılan davetiye hakları, 27 Nisan sonrasında, 1 hafta içerisinde ürün iadesi yapıldığı taktirde kaybedilecektir.

Ajda Pekkan'ın inanılmaz sahne performansını yakalamak için son gün 27 Nisan ! Bir Varmış Bir Yokmuş'a üye olmanız, en iyi markalara ve sezonun en iyi koleksiyonlarına kaçırılmayacak fırsatlarla sahip olmanız için adresimiz www.1v1y.com