100 TL'lık markafoni alışverişlerinde anında 25 TL'lik indirim, Zizigo.com'da yüzlerce ayakkabıda %25, Lidyana.com'da tüm takı ve aksesuarlarda%30 indirim, D&R'da 50 TL ve üzeri alışverişlerde anında 10 TL indirim kazanan Avealılara, Fiat Linea'lar ise Avis güvencesiyle günlük sadece 95 TL

Türkiye'nin en çok konuşturan mobil iletişim operatörü Avea, müşterilerine ayrıcalıklı teklifler sunmak üzere "Alışveriş Avealıya Güzel" sloganıyla geliştirdiği iş ortaklıklarına, bahar tazeliği getiriyor. Avis, markafoni, Zizigo, Lidyana ve D&R fırsatlarıyla Avealılar, benzeri görülmemiş indirim ile alışveriş yapmanın avantajından faydalanıyor.

markafoni.com'dan 100 TL ve üzeri alışverişlerde anında 25 TL indirim!
Türkiye'nin ilk ve lider özel alışveriş kulübü markafoni ile gerçekleştirilen iş ortaklığı ile Avealılar, 9 Mayıs tarihine kadar yapacakları 100 TL ve üzeri tüm alışverişlerde anında 25 TL indirimkazanacak. indirim şifreleri için "markafoni" yazıp 5060'a SMS gönderilmesi ve markafoni.com'da ödeme işlemi sırasında "indirim kodunuz" bölümüne avantajavea şifresinin girilmesi yeterli olacak.

Fiat Linea araçlar günlük sadece 95 TL!
Yüksek sürüş ve yolculuk keyfini yaşatmak üzere tasarlanan aile otomobili Fiat Linea'lar ise 31 Mayıs tarihine kadar tüm Avealılara günlük 95 TL'ye Avis güvencesiyle kiralanacak. İndirim fırsatından faydalanmak isteyen Avealılar; "AVIS" yazıp 5060'a SMS göndererek kampanyaya dahil olabilecekler. Fiat Linea sürüşünün keyfine varmak isteyen Avealıların tek yapması gereken cep telefonlarına gelecek şifreyi Avis yetkililerine göstermek.

Türkiye'nin en özel takı sitesi Lidyana.com'da tüm ürünler %30 indirimli!
Dünyaca ünlü takı ve aksesuar markalarını Türkiye'nin en yetenekli tasarımcıları ile aynı çatı altında toplayan Lidyana.com'da 16 Mayıs tarihine kadar Avealılara tüm ürünlerde yüzde 30 indirim sunuluyor. İndirimden yararlanmak isteyen Avealıların tek yapması gereken LIDYANA yazarak 5060'a SMS göndermek.

Zizigo'da Avealılara %25 indirim, üstelik kargo bedava!
Türkiye'nin en büyük online ayakkabı mağazası Zizigo'dan ücretsiz kargo ve %25 indirimli alışveriş yapmak isteyen Avealılar, 16 Mayıs tarihine kadar, ZİZİGO yazarak 5060'a SMS göndererek indirim şifrelerini alabilecekler.

Avealılara, D&R'dan anında 10 TL indirim!
Kitaptan müziğe, filmden elektroniğe, oyundan hobiye, hediyelik eşyadan kırtasiyeye, geniş ürün seçenekleri sunan D&R'dan Avealılara, 50 TL ve üzerindeki alışverişlerde anında 10 TL indirim imkanı sunuluyor. 16 Mayıs tarihine kadar indirimden faydalanmak isteyen Avealılar; D&R yazarak, 5060'a SMS göndererek kampanyaya dahil olabiliyor.

Avea'nın "Alışveriş Avealıya Güzel" kampanyaları hakkında daha detaylı bilgiye avea.com.tr, avea.com.tr/avantajavea adreslerinden ve Avea Facebook uygulamasından ulaşmak mümkün.