Boyner Online Facebook Sayfası 20 Nisan – 20 Mayıs 2012 tarihleri arasında Yakala & Çek Uygulaması ile yarışma heyecanını takipçileriyle buluşturuyor. Boyner logosunu en yaratıcı şekilde fotoğraflayanlar, büyük ödülün sahibi oluyor!

Boyner Mağazaları'nın resmi Facebook sayfası Boyner Online, yepyeni bir uygulama ile takipçilerine yarışma heyecanını sunuyor. Boyner Online Facebook Sayfasında 20 Nisan-20 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek Yakala & Çek isimli yarışmada Boyner Online takipçileri, Boyner logosunu en yaratıcı şekilde fotoğraflayarak birbirleriyle yarışacak. En çok beğeni alan 3 fotoğrafın sahipleri, 3 büyük ödülün sahibi olacak.

Yakala & Çek yarışmasına katılmak için katılımcıların Boyner logosunu gördükleri yerde görüntüleyip uygulamada oluşturacakları profillerine yüklemeleri yeterli. Yarışmada fotoğraflar yaratıcılıkları üzerinden değerlendirilecek; evde, alışverişte, sokakta veya hayatın herhangi bir anında Boyner logosunu yakalayıp kendi yaratıcılıklarıyla yorumlayanlar, özgün fotoğraflarıyla yarışmaya katılabilecek.

Yarışmaya katılan fotoğraflar, Boyner Online Facebook Sayfası'ndaki uygulamada aldıkları beğeni sayısına göre değerlendirilecek. Yarışmanın sonunda en fazla beğeni alan fotoğrafın sahibi 1000 TL değerinde Boyner Hediye Çeki, ikinci fotoğrafın sahibi 600 TL değerinde Boyner Hediye Çeki, üçüncü fotoğrafın sahibi ise 300 TL değerinde Boyner Hediye Çeki ile ödüllendirilecek.