Armani'den Chanel'e, dünyanın en ünlü kozmetik markalarında anneniz için özel indirimler, hediye çekleri, özel tasarım hediye kutuları ve kartları, seçeceğiniz kategorilerde ücretsiz kargo ve sürpriz pek çok armağan daha...

Annelere özel ürünleri özel indirimlerle sunan Hepsiburada.com'da kozmetik kategorisinde 9 Mayıs tarihine dek yapacağınız 100, 150, 250 TL ve üzeri alışverişler 15-30 ve 50 TL'lik indirim çekleri kazandırıyor. Kazanılan çekler 1-30 Haziran tarihleri arasında kullanılabiliyor.

Ayrıca annenize aldığınız hediyeyi ek bir ücret ödemeden hepsiburada.com'da özel olarak paket ettirip hediye kartlarından seçim yaparak mesajınızı iletebilir; hediyenizin tam zamanında teslim edilmesini istiyorsanız hepsiburada.com kargo seçimi veya ödeme onay sayfalarında gösterilen checkbox ile siparişinizin Anneler Günü haftasında teslimatını isteyebilirsiniz. Hepsiburada.com'un Anneler Günü için tasarladığı hediye kutularına konulacak sürpriz hediyeler ise bu özel günde annenizin mutluluğuna mutluluk katacak.