Bankacılık işlemleri için İş Bankası'nın İnternet Şubesini ve Mobil Bankacılık kanallarını kullananlar iki kere kazanıyor. İş Bankası müşterileri İnternet Şubesi ve Mobil Bankacılık kanalları İşCep, İşWap ve İşPad aracılığıyla bankacılık işlemlerini zahmetsizce ve kolay bir şekilde gerçekleştirirken aynı zamanda eylül ayı içinde 9 günlük İspanya ve Portekiz seyahati için çekiliş hakkı elde ediyor...

İş Bankası'nın 3 Haziran'a kadar sürecek olan kampanyasında İnternet Şubesine giriş yapanlara her hafta 1 çekiliş hakkı veriyor. İşlemlerini mobil kanallar aracılığıyla gerçekleştirenler ise her hafta ilave 1 çekiliş hakkı daha kazanıyor. İnternet Şubesi'ne son 12 ay içerisinde ilk defa giriş yapan müşteriler ise ilave bir çekiliş hakkı daha elde ediyor.

Bir kullanıcı, bir hafta içerisinde hem İnternet Şubesi'ne hem de herhangi bir mobil kanal üzerinden işlem yaptığı zaman en fazla 2 çekiliş hakkı, kampanya dönemi boyunca bunu tekrarlar ise, maksimum 10 çekiliş hakkı kazanabiliyor. İnternet Şubesi'ne son 12 ay içerisinde ilk defa giriş yapan müşteriler ise toplamda 15 çekiliş hakkı elde edebiliyor. Tüm bireysel ve ticari müşterilere açık olan kampanyada çekiliş hakkı kazanılabilmek için İnternet Şubesine giriş şartı aranıyor. Çekiliş sonunda kazanan 5 çift rüya gibi bir İspanya ve Portekiz tatili kazanıyor.