Yılın 365 günü "kaliteli ürün, ucuz fiyat, bol çeşit ve hızlı teslimat" avantajı sunan kliksa.com, beyaz eşya, elektrikli ev aletleri ile TV ve görüntü sistemlerinde uyguladığı yüzde 80'e varan indirimlerle evini yenilemek isteyenlere çok özel fırsatlar sunuyor.

Kolay kullanım özellikleri, güvenilir internet sitesi ve zengin ürün çeşidiyle öne çıkan kliksa.com, yeni ve kullanışlı ürünlerle evinin tadını çıkarmak isteyenlere yüzde 80'e varan özel indirim avantajları sunuyor.

Mutfağını yenilemek isteyenler için kliksa.com'da beyaz eşya kategorisinde yer alan bulaşık makinesi, fırın, ocak, davlumbaz ve buzdolabı gibi ürünlerde her zevke ve keseye uygun farklı model alternatifleri bulunuyor. Elektrikli ev aletleri kategorisinde yer alan küçük ev aletleri, aydınlatma ve süpürgeler hem pratik hem de hesaplı. Film izlemeyi sevenler ise artık sinemaya gitmeden evde film izlemenin keyfini çıkarabilir. Çünkü kliksa.com'da TV ve görüntü sistemleri kategorisinde yer alan ev sinema sistemleri, televizyonlar ve DVD & Blu-Ray player gibi ürünler kaliteli ve şık model alternatifleri sunuyor.

Yüzde 80'e varan indirimler ve 12 aya varan taksit seçenekleri sunan kliksa.com, özel kampanyalar, zengin ürün seçenekleri, detaylı ürün bilgileri, ürün karşılaştırma ekranları, ürünler hakkında sık sorulan sorular ve kullanıcı yorumları ile internetten alışverişi sevenlere geniş bir hizmet yelpazesi ile ulaşıyor. kliksa.com, ürünleri maksimum 3 iş günü içinde kargoya teslim etme hedefiyle çalışıyor.