Kampanya 31 Aralık 2012 tarihine kadar Bonus üyesi Stefanel mağazalarında yapılan tek ödemeli ve taksitli 100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.
İndirimli ürünler de kampanyaya dahildir.
%10 Stefanel Bonus, kampanyanın geçerli olduğu Stefanel mağazalarında kazanılacak, aynı ay içinde kazanılan bonuslar aynı ay sonuna kadar geçerli olacaktır.
%10 Stefanel Bonus kampanyasına sadece tüm garanti Bonus dahildir.
FLEXI müşterilerinin kampanyaya katılması için EVET STEFANEL yazıp kartının son 6 hanesi ile birlikte 3340’a SMS göndermeleri gerekmektedir.
%10 hediye çeki, aynı ay içerisinde Miles&Smiles Kredi Kartı ve American Express® Card ile yapılacak bir sonraki 100 TL ve üzeri alışverişte hediye çeki ve slip ibrazı ile geçerli olacaktır.
100 TL ve üzeri alışverişlerde, alışverişin %10’u tutarında hediye çeki kazanılacaktır. Kazanılan %10 hediye çekinin aynı ay içerisinde kullanılması gerekmektedir, geriye dönük yararlandırma yapılmayacaktır.
Hediye çeki bir sonraki alışverişte kullanılabilir. Hediye çeki, çekin kazanıldığı alışverişte indirim olarak kullanılamaz.
Miles&Smiles kredi kartları, Shop&Miles kartlar, American Express® Card, American Express Gold Card, The Platinum Card ve The Centurion Card kampanyaya dahil; iade, puan kullanılarak yapılan işlemler, dahil değildir.

8 taksit Kampanya Detayları
8 taksit kampanyası 1 Temmuz - 31 Aralık 2012 tarihleri arasında Bonus üyesi Stefanel mağazalarında geçerlidir. Kampanya kapsamında 3 taksitle yapılan işlemlere +5 taksit eklenecektir. Müşterinin taksit seçebilme yada taksit kullanmama hakkı bulunacaktır.
Kampanyaya Tüm Bonus, Miles&Smiles KK, American Express ve diğer banka bonusları dahildir.
FLEXI müşterilerinin kampanyaya katılması için EVET STEFANEL yazıp kartının son 6 hanesi ile birlikte 3340’a SMS göndermeleri gerekmektedir.