Kamil Koç Otobüsleri A.Ş., Ramazan'ı sevdikleriyle geçirmek isteyen Turkcell'iler için konforlu ve fırsat dolu bir yolculuğun kapılarını açıyor. Sadece Turkcell abonesi Yolkart üyelerinin yararlanabileceği kampanya, 24 Temmuz- 16 Ağustos tarihleri arasında geçerli olacak.

Kamil Koç'tan Ramazan Bereketi
Kamil Koç ve Turkcell işbirliği ile gerçekleştirilen "2 bilet alana 3. bilet hediye" kampanyasıyla Yolkart üyesi olan Turkcell'liler kampanya boyunca satın aldıkları biletin yarısı kadar Yolkart puan kazanacak. Kamil Koç bilet satış noktaları, kamilkoc.com.tr ve 444 0 562 numaralı Kamil Koç çağrı merkezinden yapılacak olan satışlarda geçerli olacak kampanya kapsamında kazanılan puanlar, 10 Ekim 2012 tarihine kadar kullanılabilecek.

Seyahatlerini Kamil Koç ile planlayan ve kampanyadan yararlanmak isteyen yolcuların öncelikle Turkcell abonesi olması ve Yolkart üyeliğinin bulunması gerekiyor. "AVANTAJ" yazıp 2222'ye kısa mesaj gönderen ve gelen şifreyi bilet alımı sırasında satış personeline belirten veya internet sitesinde ilgili alana giren yolcular kampanyadan yararlanabilecek.