Levi's®, 2012 Sonbahar-Kış Koleksiyonu'nda feminen olduğu kadar erkeksi, klasik olduğu kadar modern, spor olduğu kadar şık yepyeni tasarımlara imza atıyor. Yeni Levi's® ürünleri, renk, kesim, doku ve model çeşitliliği kadar hareket özgürlüğü sağlama, su geçirmeme ve kir tutmama özellikleriyle de dikkat çekiyor. Tarzınıza ve ihtiyacınıza uygun birçok ürün bu sezon Levi's® mağazalarında sizleri bekliyor.

ERKEKLERE ÖZEL...

Levi's® tasarımcıları, jean'lerden, dayanıklılığıyla zamana direnen gömlekler ve dış giyime kadar tüm koleksiyonda kalite ve el işçiliğini ön plana çıkartıyor. Özel dikişlerle hareketlendirilen, farklı renk seçeneklerine sahip, çevreci teknolojilerin kullanıldığı, süet yamalar ve metal aksesuarlarla süslenmiş jean'ler, farklı olmayı ve özel hissetmeyi seven erkeklere hitap ediyor.Özel kumaşların kullanıldığı, modern ve rafine detaylara sahip Levi's® Sonbahar 2012 Koleksiyonu, günün her saati şıklığınızı tamamlayacak.

KADINLARA ÖZEL...

Levi's® 2012 Sonbahar Kadın Koleksiyonu'nda feminen detaylar dikkat çekiyor. Özenle tasarlanmış elbiseler, Levi's® Curve ID kalıp sistemi ile şekillenen dünyanın en yenilikçi jean'leri ve rafine üstlerle bu sonbahar kadınlar, artık kendilerini daha iyi ifade edebilecekler. Gardıroplarının vazgeçilmezi olacak jean'ler, süveterler, t-shirtler, sweatshirtler, elbiseler, etekler ve gömlekler, tüm Levi's® mağazalarında modaseverleri bekliyor.

Levi's 2012/2013 Sonbahar-Kış koleksiyonun 15 Kasım 2012 tarihine kadar devam edecek kampanya kapsamında Bir Ürün Alana 2. Ürüne %20 İndirim uygulanacaktır. Kampanya kapsamında indirim uygulanacak ürün fiyatı düşük olan üründür.