ETİD desteği ile, MasterCard tarafından online ticaretin gelişimine katkıda bulunmak amacıyla gerçekleştirilen "MasterCard E-fest" kapsamında, önde gelen online ticaret sitelerinden yüzde 30'a varan indirimlerin yanı sıra, ücretsiz kargo hizmeti olanağı da sunuluyor.

MasterCard, online alışveriş festivali "MasterCard e-fest"in ikincisini 8 – 14 Ekim 2012 tarihleri arasında düzenliyor. MasterCard E-fest kapsamında, Türkiye'nin önde gelen on online alışveriş sitesinde, sadece MasterCard kullanıcılarının yararlanabileceği çok özel indirimler sunuluyor. MasterCard'lılara özel yüzde 30'a varan indirimlerin yanı sıra, ücretsiz kargo avantajı da sağlanıyor.

ETİD desteği ile, Türkiye'nin internet üzerinden yapılan ilk ve tek alışveriş festivali olan MasterCard E-fest, teknolojiden giyime, bebek mağazasından, seyahate kadar bir çok alanda internet üzerinden ürün ve hizmet sunan markayı bir araya getiriyor. MasterCard E-fest kapsamında çok özel avantajlarla ürün ve hizmet sunan online mağazalar arasında, Markafoni, Tekzen, Ereyon, E-bebek, Yakala.co, İnttur, Altıncıcadde, Hepsiburada, Bonvagon ve Kliksa bulunuyor.

MasterCard E-fest Avantajları
MasterCard e-fest kapsamında, MasterCard kullanıcılarına özel olarak sunulan avantajlar arasında şunlar bulunuyor:

Altıncıcadde - Kargo bedava ve 250TL üzeri alışverişlerde 50TL hediye çeki
Bonvagon - 60TL üzeri alışverişlerde 15TL indirim
Ereyon - Belirli ürünlerde %20- %30 arası indirim
E-bebek - Kargo bedava

Hepsiburada

Anne - bebek ve oyuncak - Kargo bedava
Kozmetik - 50 TL üstü alışverişlerde kargo bedava
Kişisel bakım ve sağlık - 50 TL üstü alışverişlerde kargo bedava
Kitap kategorisinde - 15 TL üstü alışverişlerde kargo bedava

İnttur - %8 indirim
Kliksa - Tüm televizyon satışlarında Siemens dect telefon hediye ve tüm bilgisayar satışlarında Logitech kablosuz mouse hediye

Markafoni - 8:00-11:00 saatleri arasında yapılan 60TL üzeri alışverişlerde %10 indirim
Tekzen - 100TL üzeri alışverişlerde kargo bedava
Yakala.co - %10 indirim