TTNET'in TV platformu Tivibu, Arife günü de dahil olmak üzere bayram boyunca sürecek kampanya kapsamında Tivibu Ev ve Tivibu Web üyelerine, mevcut paketlerine ek olarak Maxi Plus paketinde yer alan tüm TV kanallarını ve içerikleri ücretsiz olarak izleme olanağı sunuyor.

Açıklamaya göre, Tivibu üyeleri ayrıca yine ek bir ücret ödemeden Sinema TV kanallarını da kampanya boyunca izleyebilecek. Tivibu Ev ve Tivibu Web üyeleri, 24-25-26-27-28 Ekim tarihlerinde yani arife gününden başlayarak Kurban Bayramı boyunca sürecek kampanya kapsamında, mevcut paketlerinden bağımsız olarak Maxi Plus Paketi içeriklerini ve Sinema TV kanallarını herhangi bir ek ücret ödemeden izleyebilecek.

Maxi Plus üyelik gerektiren 24 TV kanalının yanı sıra Sinema TV üyeliği gerektiren, Sinema TV Aşk, Sinema TV Aksiyon ve Sinema TV 1001 kanalları, arife günü de dahil olmak üzere 4 gün boyunca ek bir ücret ödemeden izlenebilecek. Tüm kanalların Tivibu Ev'de yayın yapan HD versiyonları da izleyicilerin deneyimine açık olacak.

Tivibu'nun üyelerine sunduğu ''bayram hediyesi''nin kapsamı bunlarla da sınırlı değil. Kırmızı Halı klasörü haricinde, ''Seç İzle'' başlığı altında bulunan ve Maxi Plus üyelerine özel sunulan 300'e yakın film, bayram tatilini film izleyerek geçirmek isteyen Tivibu üyelerine sunulacak.