kotexle twistten 500 tllik hediye ceki 1 - Kotex'le Twist'ten 500 TL'lik hediye çeki

Kotex ile hayalindeki stili yarat; birbirinden güzel hediyeleri sen kazan!

Kotex; yeni uygulaması "Kendini Değiştir" ile de kadınların hayal güçlerini kullanarak 90 farklı saç modeli ile saçlarını, 121 benzersiz parçadan oluşan Twist Sonbahar-Kış koleksiyonu ile stillerini değiştirerek yepyeni bir tarz yaratmalarına yardımcı oluyor.

11 Ekim 2012 itibari ile Kotex'in Facebook sayfası
www.Facebook.com/KotexTurkiye adresi üzerinden ulaşılabilinecek uygulama ile kadınlar; Twist'in farklı ve klişelerden uzak yeni koleksiyonu ile buluşurken farklı tarzlar yaratabiliyorlar. Ayrıca saç modellerini de 90 farklı saç modeli ile değiştirerek bambaşka bir stile kavuşma imkânı bulan kullanıcılar, değişimlerini Kotex sayfası üzerinden paylaşarak sürpriz hediyelerin de sahibi oluyorlar.

Değişim konusunda kadınlara ilham veren bu kampanya ile katılımcılar; her haftanın sonunda Kotex bakım kutusu, bir ayın sonunda da Twist'ten 500'er TL'lik hediye çeki kazanacaklar. Jüri seçimi sonucunda belirlenecek yarışma birincisi ise sürprizlerle dolu, bir gün boyunca devam edecek Kotex değişim gününü keyifle yaşama imkânı bulacak.

Siz de bu keyifli uygulamanın değişimiyle hayatınıza farklı bir renk katmak ve Kotex'in hediyeleriyle şımartılmak için www.Facebook.com/KotexTurkiye'yi ziyaret etmeyi unutmayın...