Asgold Coronet, yeni yılda baştan çıkarıcı bir kampanyayla yine kadınların gönlünü fethedecek. Herkesin hayalini ulaşılabilir kılan Asgold Coronet, mucize pırlanta tasarımlarıyla kadınları mutlu edecek.

Pırlanta Tektaş yüzük ve kolyeye sahip olmak isteyenler Asgold Coronet'in sunduğu yeni yıl fırsatını kaçırmasın! Özel günlerin en gözde markası Asgold Coronet, 15 Aralık 2012 -15 Ocak 2013 tarihleri arasında yılbaşında eşsiz ve tek olmanın sembolü olan pırlanta yüzük ve kolyeyi kaçırılmayacak fiyatlarla sunuyor.

Asgold Coronet tektaş yüzük teknolojisinin yarattığı sihir sayesinde 1 karat ışıltısından farksız! Benzeri büyüklükteki tektaş pırlanta yüzüğün fiyatı 17 bin 900 TL iken Asgold Coronet'in eşsiz bir teknikle bir araya gelen yedi taşın tektaş pırlanta görünümü sağladığı 1 karat efekti veren bu özel pırlanta yüzüğe 1.790 TL'ye sahip olabilirsiniz. Coronet tekniği tüm pırlanta taş büyüklüklerine uygulanabiliyor. Mesela 0.50 karat efektindeki pırlanta kolyenin fiyatı ise 990 TL. Aynı büyüklükteki pırlanta tektaş kolye ise 7.900 TL.