21 Aralık 2012-13 Ocak 2013 tarihleri arasında devam edecek kampanya ile Avea ve Türk Telekom müşterileri FLO mağazalarında yüzde 50'ye varan indirimle yeni yıla en güzel adımlarla girecek. Üstelik Bonus karta özel peşin fiyatına 4 ya da 8 taksit fırsatı ile...

Türkiye'nin en büyük ayakkabı mağazalar zinciri FLO, düzenlediği kampanyalarla kazandırmaya devam ediyor. Sunduğu kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerle tüketicilerin bütçesini düşünen FLO'nun sunduğu yeni kampanyası ile bu kez Avea ve Türk Telekom müşterileri, FLO mağazalarında yapacakları alışverişlerde, işaretli ürünlerde yüzde 50'ye varan indirim kazanacak. Bonus kart sahiplerine ise peşin fiyatına 4 ya da 8 taksit imkânı da sunulacak.

FLO'nun, Avea ve Türk Telekom iş birliği ile 21 Aralık 2012-13 Ocak 2013 tarihleri arasında devam edecek yüzde 50'ye varan indirim kampanyasından yararlanmak için verilen şifreyi Avea kullanıcılarının "FLO" yazıp 5060'a, Türk Telekom kullanıcılarının ise 6616'ya "FLO" yazıp boşluk bıraktıktan sonra alan kodu ile birlikte "EV TELEFONU" numarasını yazarak kısa mesaj göndermeleri yeterli olacak.

FLO modellerini görebilmek için FLO mağazalarına uğrayabilir ve internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.