lens hediyeli oyun


[ALIGN=CENTER][/ALIGN]

FreshLook Lenslerinin 2002 senesinde bünyemize katılmasının ardından en geniş renkli lens portföyü sunan tek lens üreticisi durumuna gelmiş bulunmaktayız. Şu anda FreshLook Markası altında 3 alt serimiz ve mevcut 16 rengimiz bulunmaktadır. Çok farklı renk seçeneğinin yanısıra, hipermetrop ve miyop göz kusurları olanlara da göz rengi değiştirme imkanı sunuyoruz. Mayıs 2006’dan itibaren de mevcut FreshLook® lenslerine , dünyada ve Turkiye’de yine bir ilk olan yeni bir kategori eklenecektir. Günlük kullan at modelinde üretilen ilk renkli kontakt lens olma özelliğine sahip bu seri FreshLook® ONE-DAY Renkli Kontakt Lensleri ismi ile tüketicilere sunulacaktır.

00CC00
FreshLook® ONE-DAY Renkli Kontakt Lensleri de Avrupa’ nın en çok satan lensi olan Focus® DAILIES® ile aynı materyalden üretilmiştir. FreshLook® ONE-DAY Renkli Kontakt Lensleri, FreshLook ColorBlends® patentli, üçü bir arada boyaması ile Nelfilcon-A materyalini bir araya getirerek, Focus DAILIES üretiminde kullanılan LightStream™ teknolojisi ile üretilmiştir. Lensler FreshLook ColorBlends serisinin en populer 4 renginde üretilmektedir; Saf Ela, Mavi, Yeşil ve Gri. Lensler 10' lu pakette satılacak ve sıfır dereceden 6 derece miyopiye kadar bulunabilecektir. Sonuçta tüketicilere günlük ‘kullan at’ lenslerin konfor, güvenlik ve kullanışlılığına sahip ; güzel, doğal görünümlü renklerde günlük lensler sunulmaktadır.Biz de, aranızdan Lensini Yakala oyunumuzu oynayıp en iyi skoru yapan 10 kişiye 1 er kutu istediği renk FreshLook® ONE-DAY Renkli Kontakt Lensleri hediye edeceğiz.

[poem font="Arabic Transparent,5,,normal,normal" bkcolor="transparent" bkimage="" border="none,6," type=2 line=0 align=center use=ex num="0,black"]
Oyunumuza katılmak ve daha detaylı bilgi almak için tıklayın.[/poem]

Tıklayın