Geçen yıl 10.000 üyenin katılımıyla gerçekleştirilen ve yoğun ilgi gören gnctrkcll-Netron bilgisayar eğitimi kampanyası bu yıl daha da büyüyerek 50.000 kişiye ulaşıyor.


Turkcell’in gençlik kulübü gnçtrkcll, ilk başvuran 50.000 üyesine, yaklaşık 200 YTL değerinde 20 saatlik temel bilgisayar eğitimlerinden ücretsiz faydalanma imkânı sunuyor. Temel bilgisayar eğitimlerini tamamlayan gnctrkcll’iler, “Bilgisayar Kullanma Ehliyeti”ni almaya hak kazanacaklar.

Kampanya süresince gnctrkcll’liler, Netron’un sunduğu “profesyonel bilgisayar kullanma,” “web tasarımı ve web programcılığı temel eğitimi,” “video-fotoğraf düzenleme ve bilgisayar destekli tasarım temelleri” olmak üzere üç kategorideki eğitimlerden birini seçebilecekler.

10 milyonYTL’lik fayda

gnçtrkcll, bu kampanyayla gençlerin kişisel gelişimleri için üyelerine yaklaşık 10 milyon YTL’likbir fayda sağlayacak. Ayrıca kampanyadan yararlanan gnctrkcll’liler, Mart 2008 sonuna kadar kullanılmak üzere Netron’un diğer eğitimlerinden de 400 YTL indirim hakkına sahip olabilecekler.

1 Şubat 2008’e kadar sürecek kampanyadan, geçerli kulüp şifresine sahip tüm gnctrkcll’liler yararlanabilecek. gnctrkcll’liler, başvurularını gnçtrkcll’nin web sitesinden veya Netron’un Kadıköy, Bakırköy ve Altunizade/Üsküdar şubelerinden yapabilecekler.