637247 detay - Yeni filmini sır gibi saklıyor

Şahan Gökbakar, ‘Recep İvedik’ serisiyle 3 yılda 11 milyon 960 bin 599 izleyiciye ulaştı. Filmlerinin yönetmeni olan kardeşi Togan Gökbakar’ın askerlik görevi nedeniyle bu yılı ‘Recep İvedik’siz geçiren Şahan Gökbakar, yeni sezona iki film hazırlıyor.

“Tek rakibim ‘Recep İvedik’, ikinci film de rekor kırmaya aday. Şampiyon da belli ikinci de” diyen Şahan Gökbakar, reklamlarda birinciliği elde etti. Akademetre’nin yaptığı araştırmaya göre Şahan Gökbakar’ın rol aldığı reklam filmleri bilirnirlikte ilk sırada bulunuyor.

Tüm eleştirilere ve şikâyetlere rağmen eşcinsel tiplemesiyle ekranlara gelen Burçin Bildik, listede ikinciliği elde etti. Hülya Avşar ile Kenan İmirzalıoğlu üçüncü, Beyazıt Öztürk ile Erdal Özyağcılar dördüncü, Emir Berke Zincidi beşinci, Kıvanç Tatlıtuğ altıncı ve Beren Saat yedinci oldu.

Gökbakar, sinemadan sonra reklamlarda da birinci olmasını “Babadan değil alın terinden. Alın teriyle birinci oluyorum. Alın terim insanların bana olan sevgisidir. Bedavadan birinci olmuyorum. Bunun da haklı gururunu yaşıyorum” sözleriyle yorumladı.