İlkokul öğrencisinden matematik formülüErzurum Kültür Kurumu İlköğretim Okulu 7. sınıf öğrencisi Mesut Şahin, "sayı karelerinin sırrı" adlı projesinde iki ardışık sayısının karesini kullanarak, bu iki sayıdan sonra gelen üçüncü sayının karesinin bulunmasında yeni yöntem geliştirdi.

Şahin'in ardışık iki sayının karesini kullanarak ardışık üçüncü sayının karesinin hesaplanmasında geliştirdiği yöntemle ilgili hazırladığı proje, Milli Eğitim Bakanlığı'nın TÜBİTAK ile ortak yürüttüğü "Benim Eserim" adlı proje yarışmasına kabul edildi. Proje danışmanı ve matematik öğretmeni İbrahim Baltacı, öğrencisinin geliştirdiği yönteminin matematik literatüründe bulunmadığını ifade ederek, "Öğrencimiz başarılı bir çalışmaya imza attı. Onunla gurur duyuyoruz. Proje bölge yarışmasında başarılı olursa ülke genelinde düzenlenecek yarışmaya katılmaya hak kazanacak" diye konuştu.

Evet sayın seyirciler şimdide Zekeriya Beyaz hocama bağlanıyorum:

Dııııııııııııııııııt
Dııııııııııt
Dııııııııııııııt

Evet Hocam evde yok ama biz onunla ilgili kısa bi bilgi verelim

Zekeriya Beyaz...

hulki cevizoğlu 'na 'sayın ceviz kabuğu!' diye seslenen komik adam.

mükemmel şaşı gözleriyle ekranları büyüleyen,tombul amca.

ceketin altına kısa kollu gömlek giyip tombiş kollarını cümle aleme sergileyen zat-ı muhterem

saçı boyatınca zekeriya siyah olan ekran sevimlisi

otelde p.... tv izlediği ortaya çıkınca, "izlemedim, şöyle bir baktım" açıklamasını yapan mü ilahiyat fakültesi dekanı.

can barslan'ın*birinde lemanda bebeklerini çizdiği insan.küçük küçük bi sürü oyuncak zekeriya beyaz bebeği..pek sevimliydi

otelde p....... tv izlediği ortaya çıkınca,"gençlerimizi nelerle zehirliyorlar diye baktım" açıklamasını yapan mü ilahiyat fakültesi dekanı.

traş yaparken bıyığının yarısını götüren ama imajı bozmamak için diğer yarısını kesmeyen şahsiyet

soy adı gibi beyaz olan adam *.ankara hilton da izlediği porno flimden sonra bir çok değişik açıklama yapmıştır.birin de bilimsel bir araştırma dediğini hatırlarım.
islam dini hakkında derin bilgiye sahip olan ve bu bilgiyi toplumu yanlış yönlendirmek için kullanan kişi. zararlı şahsiyet.

bıçaklanan ama yine de ölmeyen,deccal olmasından şüphelendiğim yaratık...bir diğer versiyonu için

'saç boyamak sünnettir' özlü sözüyle zagaya damga vurmuştur.


zaga da "musiki bizim özümüzde vardır, bu mor ötesi olmuş* yeşil ötesi olmuş farketmez" sözleriyle tepetaklak düşmemize yol açan din adamı

zekeriya beyaz ın mor ve ötesi hakkında yorumu :
"efenim morun ötesi ile berisi vardır. ötesine gittikçe koyulaşır karanlık bir hal alır, berisine gittikçe pembeleşir daha güzel bir hal alır. mor ötesine gitmeden berisine dönmelidir. bu beriden kastımız türkçe ye dönülmesidir. yani mor ötesi türkçe söylemelidir önce kendi kültürümüz kendi benliğimizdir." neyse ki okan bayülgen kendisine mor ve ötesi nin türkçe söylediğini hatırlatmasıyla kendisinde mavi ekran belirmiştir.