otnbyg - Graffiti Festivaliİlki 26 Ağustos 2006’da, ikincisi 24 Ağustos 2008'de Eski Galata köGoogle Page Rankingüsünde 3500 kişinin katılımıyla birlikte, uluslararası bir boyut kazanan graffiti festivali olan Meeting Of AllStars (Yıldızların Buluşması), 60 Türk graffiti sanatçısının yanı sıra bir çok dünyaca ünlü graffiti sanatçısı ile birlikte Power FM ana sponsorluğu, x4tune, MTN ve Hiphoplife'ın destekleriyle 24 Temmuz günü gerçekleştiriliyor!

İstanbul’un merkezi, belki de Türkiye’nin en merkezi yeri olan Taksim Gezi Parkı’nın ev sahipliğini yapacağı festival İBB Gençlik Meclisi ve graffiti sanatçısı Muhammed Emin Türkmen (MET) öncülüğünde düzenleniyor. Saat 11.00’da başlayacak olan festivalde graffiti çizimlerinin yanı sıra, çeşitli paten, kaykay, BMX gösterileri ve gün boyu sürecek olan DJ performansları da yer alacak. Günün finali akşam saatlerinde Ramiz ve DJ Funky C sahnesiyle yapılacak.

Sokakların sanatçılarını bir araya getiren, Hiphop kültürünün elementleriyle bezeli MOAS2011, 24 Temmuz 2011 Pazar günü Taksim Gezi Park’ında! Festivalde yerini almak isteyen amatör writer’lar ve diğer katılımcılar için bilgilendirmeyi yazının devamında bulabilirsiniz.

* VIP Graffiticiler haricinde, sabah erken saatlerde gelen katılımcılar için ayarlanmış olan 80mlik 2,5m yükseklikteki alan içerisinde boyama imkanı bulabilecekler.
* Festivalde graffiti yapmak isteyen katılımcılar 12 kutu spray boya ve çizecekleri sketch ile yapılacak elemeden sonra kendilerine verilecek alan içerisinde graffitilerini yapacaklar.
* Festival alanında belirlenen boyama yerleri dışında herhangi bir yere boyama yapmak kesinlikle yasaktır. (Writer’lar için bu kadar önemli olan bu günde katılımcıların duyarlı olması özellikle rica olunur)
* Festival alanında herhangi bir olumsuz davranış sergileyenlere yetkili güvenlik birimleri anında müdahale edecektir.

Tarih: 24 Temmuz Pazar
Mekan: Taksim Gezi Parkı
Saat: 11:00-22:00
Giriş: Ücretsiz!

Arkadaşlar herkesi bekliyorum ben de orda olucam.Harika bi organizasyon olucak.