You Tube bölücü terör örgütü PKK'nın eline geçti. Site sayfa sayfa yeni görüntüler yayınladı

Milyonlarca insanın hiç çekinmeden videolarını yüklediği You Tube neredeyse bölücü terör örgütü PKK'nın eline geçti. Sitenin bir tam sayfası terör örgütünün prdpagandrasıyla dolu.

You Tube'un denetim sorunu var
Hergün on binlerce videonun yüklendiği YouTube'un belirli bir denetim mekanizması yok. Yöntem olarak bir kullanıcı talimatnemesinin arkasına sığınan YouTube daha geçenlerde Brezilyalı bir mankenin müstehcen videolarını yayınladığına dair dava edilmiş ve Brezilya hükümeti YouTube'un ülkede bu görüntüleri yaymasını engellemişti.

TEPKİ GÖSTERELİM
Bölücü terör örgütü PKK'nın Türk askerine haince düzenlediği pusu ve saldırıların yanısıra hakaretler ve küfürler içeren görüntülerede izin verdi.
Bu görüntülerin siteden kaldırılması için YouTube'a tepki göstermek gerekmektedir. Çünkü durum rencide edici ve infial yaratacak bir zemine kaymaktadır. You Tube'a tepkinizi göstermek için http://www.youtube.com/contact sayfasına giderek tepkinizi belirten bir e-mail atabilirsiniz.

Yazacağınız mektup aşağıdaki gibi olabilir...


'To whom it may concern YouTube web site supposed to be for knowledge, fun and communication by the visual media power. Assasination of Turkish soldiers is neither of those goals. On the other hand who needs to see the assasinations of their sons and fathers in arms. The Kurdistan Workers Party (Kurdish: Partiya Karkerên Kurdistan or PKK) is an armed, anti-goverment terrorist organisation claiming to defend the rights of the Kurdish people in Turkey. Therefore harbouring such media on your site is strictly illegal and should be evaluated international laws. Remove such videos which belongs to this organization from the site immediately. '


Ayrıca benim bir ricam var elinizde Türk ucaklarını gemilerini tanklarını silahlarını tanıtan videolar varsa bunlarıda yayınlayın.

Ülkemizin her türlü konuda zor günler geçirdiği şu günlerde bari sanal ortamda birşeyler yapalım istiyorum.
Göstereceğiniz ilgi için şimdiden teşekkürler ...

imrali - Sanalda olsa ÜLKEMİZ İÇİN