Her keze iyi akşamlar..

Şimdi bu başlığı okuyanlar hemen ufakçana bir şaşkınlık geçirmiş yada merak etmiş olabilir..

Sevgili arkadaşlarım bu söz , benim çok sevdiğim bir dostum hemde rütbeli asker kökenli , komutan , ağır bir ağabeymin büyüyümün bana duyduğu ve bende birşeyler bulduğu konulardan oluşan bir güven sözüydü..
Bunu sizlerle paylaşmamın nedeni ise , çok küçük yaşlarda tanışıp dost sırdaş hatta sevgili olmuştuk kağıt ve kalemle..

Duygularımızla ve düşüncelerimizle harmanladık ve el ele kol kola düşüncelerimizi dile getirdik bu zaman kadar..

Ben sevinçlerin ve mutlulukların paylaşıldıkça çoğaldığını ; ve üzüntülerin sıkıntıların ise paylaşıldıkça azaldığını çok iyi bilirim..

Ve çevremde çoğaltmak aynı zamanda azaltmak adına elimden geleni yapmaya çalışırım..
Benim bu güne kadar gençkolik çatısı altında yazdıklarımı okuduysanız , bu yazılar içerisinde yardım çağrısında bulunmuş vede bu konuya bir çok arkadaş görüşleriyle , telkinleriyle canımı sıkan bu olayı hafifletmeye çalışmışlardır..
Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum..

Sorunumun çözülmesinde hakkını vermek istediğim bir arkadaş daha doğrusu site yöneticelerinden olan gençkolik nickli arkadaşa kısacası dostuma diyorum ,
sonsuz tesekkürlerimi buradan sizlerin huzurunda dile getirmekden mutluluk duyuyorum..
Son anda benim yardım çağrıma ses verip zaman ayırarak bazı konularda cahil olan bana , büyük bir sabır iyi niyet ve hoş görüyle msn aracılığıyla yardımcı olduğu gibi kendisinin ne kadar engin bir görüş açısına sahip olduğunu bana hisettirdi..
Şimdi bazı arkadaslar belki bu sözlerimi yağ bal olarak yorumlasada , bilmenizi isterim ki , ne ismini , ne yasını , ne nerede yasadığını , nede neler yaptığını
bilmiyorum..
O kadar konustuk sohbet ettik soruna yöneldikki buna ihtiyaç bile duyulmadı..Önemli olan o sorunu ezip gecmekdi ki biz geçtik

Bunu yazmamda ki en önemli etken buradaki arkadaşlığın ve zamanlada oluşan dostluğun takdire şayan olduğunu hissediyor ve tüm arkadşlara bunun kadrini kıymetini bilmenin ne derecede önemli olduğunu vurgulamak istiyorum..
Şimdi ise başlığıma istinaden Gençkolik dostuma diyorum ki ;

DOSTUN DOSTUMDUR DÜŞMANIN DÜŞMANIMDIR !!!

İyi Akşamlar...