Seksi Beyaz

Masum renk olarak bildiğimiz beyaz, bu sezon büyüyüp, seksi sıfatını alıyor. Kendinden emin ve sofistike siluetler bu yaz beyaza bürünüp, cazibe odağı

Pudra Şekeri

Pudra renkleri dediğimiz, kirli pastel tonlar en abiye modelleri bile daha genç ve dinamik gösteriyor. Üstelik yaz gecelerinde dikkatleri toplamanın da en garantili yolu.

Doğal Seksapel

Natürel tonlar ile deri artık daha sofistike duruyor. Eski sezonların safari trendlerinden etkilenen yeni natürel, ten rengi, toprak ve yaprak tonları ile gerçekten çok şık görünüyor.

Volan

Volanlar her yerde! Etek uçlarında, kol kenarlarında veya elbiselerin üzerinde, volan giysilere hareket katıyor.

Elbise Çılgınlığı

2006 yazında tek bir şey alacaksanız, bu mutlaka bir elbise olmalı. İster uzun, isten kısa, ister spor ya da abiye, şimdi elbise giyme zamanı.


Doğu Çiçekleri

Her yaz yeniden karşımıza çıkan çiçekler bu yıl doğu desenlerinden ilham alıyor. Bu sezonun çiçekleri Japon minyatürlerinden fışkırıyor.

Gökkuşağı

Pudra renklerinden hoşlanmayanlar için cesur renkler de mevcut bu yaz. Koyu yeşil, kırmızı, mor, fuşya ve koyu mavi bu yoğun renklerin başında geliyor.


Etek

Eteklerde yükselen beller dikkat çekiyor. Dar modellerin yanında, lale formlarına, uçuşan evaze kesimlere ve volümlü eteklere de bolca yer vermiş tasarımcılar.

Kısa Devre

Şort bu yıl en abiye haliyle karşımızda. Yüksek topuklu stilettolarla kombinlenen şortlar bacakları upuzun gösterdiği için yaşadık!

Aksesuar

Ayakkabılarda dolgu topuk bu yaz da devam ediyor, ama düz Roma sandaletleri de altın çağlarını yaşayacak, haberiniz olsun. Genel olarak aksesuarlardaki taş, payet rüzgarı dinmiş görünüyor. Daha kaliteli materyelden, daha sade modeller yükselen trend