nikevd5 - Nike sports culture kolleksiyonu


Nike'ın yeni Sportculture Koleksiyonu, kendini göstermeyi ve dikkat çekmeyi seven kızlar için, renkli detaylarla zenginleştirilmiş, orijinal çizgileri taşıyan şık ürünler sunuyor. Alt ve üst ürün grupları, ayakkabı ve aksesuvarların yer aldığı koleksiyon, atletik kızlar için tasarlanan feminen ürünleriyle, şıklığı spor salonlarının dışına taşıyor.

Koleksiyonda yer alan Soul Racer Back Tank tişört, zarif jarse kumaşı ve yumuşak kadife detaylarıyla, bir tişörtten beklenenin ötesinde performans sağlıyor. Nike'ın iki ikonik ürünü olan rüzgarlık ve Dunk model ayakkabıdan esinlenilerek tasarlanan Soul Windrunner rüzgarlık, çingene pembesi, mor ve yeşilin yarattığı renk cümbüşüne tanıklık ediyor.

Streç koton kumaşıyla vücuda oturan ve hatları cesurca vurgulayan Soul Hot şort, astarında bulunan koşucuları ve çiçekleri simgeleyen çizimlerle dikkat çekiyor. Shox Calistra ayakkabı, dolgu tabanıyla, şehirde dolaşırken asla rahatsızlık vermiyor. Makyaj malzemesinden cüzdana, MP3 çalardan dizüstü bilgisayara kadar her türlü eşya için özel gözü bulunan balık sırtı motifli Backbeat Totes çanta, retro tarzıyla farklı bir stil öneriyor.