İŞTE SEKSİ GÖRÜNMENİN PÜF NOKTALARI...

1317gedo6mgh - İşte Sexi Görünmenin Püf Noktaları!..


Eğer ne yaparsanız yapın dikkat çekici ve seksi görünmeyi başaramıyorsanız sizin için seçtiğimiz güzellik önerilerini uygulayın. İşte seksilik kapısını açan anahtarlar.

Seksi olmak için kendinizle barışmalı, bir şeyler yapmalısınız. Aşağıda sizler için verdiğimiz güzellik önerilerini uygulayarak ilk adımı atmış olacaksınız.


Dudaklar için: Seksi dudaklara sahip olmak için ya kırmızı renkte ruj kullanın ya da dudağın doğal renginde kalmasını sağlayın. İlk durumda kırmızının teninizle uyumlu bir tonunu yakalamalısınız. Ruju sürdükten sonra bir kat parlatıcı kullanın. Dudaklarınızın doğal kalmasını istiyorsanız sadece parlatıcı sürün. Göğüsler için: İçinde pırıltılar bulunan bir kremi dekolte bölgenize sürün!


Teniniz beyazsa pembe tonlarında ışıltılar taşıyan kremi tercih edin. Yanık tenliyseniz, tercihinizi altın rengi ışıltılar taşıyan bir kremden yana kullanın.


Ayaklar için: Bacaklarınız bronzsa pırıltıları kremlerden sürebilirsiniz. Topuklu, sivri ayakkabıların seksi olduğu kesin. Ancak rahatsız ayakkabılar nasırlara sebep olabileceğinden ayakkabı seçiminde kaliteyi ön planda tutun.


Boyun için: Ensenizi açıkta bırakacak bir saç modeli boynunuzu gözler önüne serecektir. Birkaç damla parfüm, boyuna sürülen ten renginde pudra, hafif sarkıntılı küpeler dikkati boyuna çekmek için yeterli.


Eller için: Tırnaklarınızın hepsi aynı uzunlukta olmalı. Kısa kesilmiş ve parlatıcı ile doğal bir görünüm almış tırnaklar da seksi olabilir.