imperiaflex000rn1 - Doğayla Pişti Ol

Arı Maya
Sezonun en moda rengi sarıyı, kıyafetlerinde olduğu gibi makyajında da kullanabilirsin! Sarı renkteki göz farını siyah kalemle tamamladığında, Arı Maya’nın sevimliliğine bürünmüş olacaksın!

Dene
- Gözkapağının gölgesiz, tek renk görünmesini istersen, farı fırçaya sürdükten sonra gözkapağının hizzasından şerit şerit çekmelisin. Böylelikle arada, yok sayılacak kadar az gölge oluşur.
- Eyeliner ya da kalem sürerken, bir elinle gözünü Japonlar gibi çekik yap ve tek hamlede kirpik diplerine sür. Bakışlarının nasıl farklı bir hava kazandığını hemen fark edeceksin.
- Eğer gözlerin büyükse göz içine, küçükse dışına kalem çekmelisin!


imperiaflex030sc9 - Doğayla Pişti Ol

Tavuskuşu
Saçlarında farklılık yaratmaktan hoşlananlardansan, tam sana göre bir saç! Önemli olan saçına takacağın tüyün rengine karar vermen! Saçlarını gergin bir şekilde ensende topladıktan sonra alın ve tepe kısmının arasındaki yere istediğin renkteki tüyü tak ve ince tel tokalarla sabitle!
Eğer daha da hareket vermek istersen, tüyün üzerine gösterişli bir toka takabilirsin. Aynı tüyün renginden kirpiklerinin arasına da kullanırsan, gözleri üzerinde toplaman kaçınılmaz!

Dene
- Saçındaki tokaların belli olmasını istemiyorsan, mutlaka saç renginde tel toka kullanmalısın.
- Dudaklarının daha dolgun görünmesini istiyorsan, dudak çerçevenin
dışından dudak kalemi çekmeli, rujunu daha sonra sürmelisin.
- Eğer yanakların dolgunsa, allığını elmacık kemiklerinden şakaklarına doğru sürmeyi tercih etmelisin.imperiaflex050iv2 - Doğayla Pişti Ol

Çiçek kız
Farklı makyaj tarzlarını deneyecek kadar cesursan, katılacağın uçuk kaçık partide, özlerinde çiçekler açtırabilirsin. Önce alnın ve burnun üzerindeki bölgeye, istediğin renkteki farı sünger yardımı ile ıslatarak uygula ve kurumasını bekle. Gözlerinin içine beyaz kalem çek ve renkli takma kirpikleri yapıştırıcı ile yapıştır.

Dene
- Kirpik yapıştırırken gözkapağının kırışmamış olmasına dikkat etmelisin. Aksi halde gözün acıyabilir.
- Kirpikleri taktıktan sonra kirpik diplerine
eyeliner ya da kalem çekersen, yapışkanlı bölgeyi görünmez kılabilirsin.
- Bu göz makyajında kaşlarını yok etmek istersen, farı uygulamadan önce kaşlarına fondöten sürmelisin.


imperiaflex070ui1 - Doğayla Pişti Ol

Gökkuşağı
Gökkuşağının renklerini saçlarına yansıtabilirsin. Tek yapman gereken, saçlarını saç rimelleriyle, renkli saç spreyleriyle ya da renkli çıt çıt tokalarla renklendirmek. Daha sonra da saçlarını gergin bir şekilde toplamalı ve bir tutam saçını, tokaymış gibi saçlarına dolamalısın.

Dene
- Eğer yıpranmış saçlara sahipsen, çıt çıt tokaları tercih etmelisin.
- Saçlarını çok gergin bir şekilde toplamak istiyorsan, bu işlemi başını öne doğru eğerek daha kolayca yapabilirsin.
- Saçlarını topladıktan sonra, fırçanın üzerine sabitleyici sprey sıkmalı ve saçlarını çok diplere inmeden taramalısın. Böylelikle saçlarındaki elektriklenmeyi önlemiş olursun.


imperiaflex080et5 - Doğayla Pişti Ol

Uğurböceği
Şans hep seninle olsun! Bu renklerin sana uğur getireceğine şüphe yok! Öncelikle gözlerine kırmızı farını dikkatlice sür ve daha sonra üzerine göz kalemiyle siyah noktalar kondur. Dudakların için de kırmızı rujunu sürdükten sonra aynı işlemi uygula. Son olarak, kırmızı ojeni sürüp kurumasını bekle ve siyah oje ile tırnaklarına da noktalar kondur!


Dene
- Kırmızı ojeyi sürmeden önce alt baz olarak parlatıcı oje sürersen, tırnaklarından ojeyi daha kolay çıkartabilirsin.
- Gözlerinin daha ön plana çıkmasını istiyorsan, gözlerinin içine ve dışına kalem çekmenin yanı sıra kirpiklerine çift kat rimel sürmelisin.
- Dudakların kalınsa, dudak çevrenin içini kalemle çizip üzerine rujunu sürmelisin. Böylelikle dudakların olduğundan daha küçük gözükür.