yeslcizme248ti9 - Herkes ayaklarınıza bakacak...İnci 2008 Kış Koleksiyonu'nda yer alan soldier çizmeleri, sıra dışı bir kış şıklığını vaat ediyor.

Güncel modanın şık ve modern detaylarıyla stilinize yön veren İnci’nin, 2008 Kış Koleksiyonu’ndaki asker çizmeleri; kadınların kendilerini kış boyunca şık ama bir o kadar da rahat ve güvende hissetmelerini sağlıyor.

Kadınların en iddialı ve en şık aksesuarı olan yüksek topuklu ayakkabılar, kış aylarının karlı ve çamurlu günlerinde çok da fazla tercih edilmezler. Tarzından ödün vermek istemeyen kadınlar için dört mevsim şıklık ve cazibe tasarlayan İnci, kış koleksiyonunda yer verdiği topuklu asker çizmeleri ile mücadeleci ruhunu, feminen detaylarla birleştiren şık ve modern kadınlara hitap ediyor.

İnci’nin feminen görüntüsünden ve şıklığından ödün vermek istemeyen kadınlar için tasarladığı kauçuk tabanlı, yüksek topuklu asker çizmeleri, sıra dışı tasarımları ve fonksiyonel kullanımlarıyla 2008 kışına damgasını vuruyor.

Yüksek topuk, tırtıklı kauçuk tabanlı asker çizmeleri; püskülleri ve zımba şeritleri ile şehirli kadının karlı kış günlerindeki sıra dışı şıklığına dönüşüyor.