Yaz Kreasyonumuz

yaz0 - Yaz Kreasyonumuz
Sabah kalktınız, perdeyi açmanızla güneşin ışıl ışıl ışıkları gözlerinizi kamaştırıyor. Bu yaz gününde kotun yakacağı, babetlerin bile dar geleceği belli oldu. Şimdi yapılacak şey gardırobunuzdaki en hafif kıyafetleri, en efil efil eteği, en rahat sandaleti çıkarıp giyinmek. Ne o, yoksa bu yaz için böyle bir kreasyon oluşturmadınız mı? Geç kalmayın, güneşin altında cayır cayır yanmak istemiyorsanız bir an önce yaz için oluşturacağınız bir kombinasyonu alışveriş listenizin başköşesine yerleştirin. Bakın biz bu sıcak yaz günleri için nasıl bir kombinasyon düşündük.
yaz1 - Yaz Kreasyonumuz
Bluzumuzdan başlayalım. Canım sıcakta rahat edeceğiz diye şıklığımızdan da ödün vermeyeceğiz elbette. İpekyol'dan 40 ytl'ye satın alabileceğimiz bu parlak mı parlak, turuncu mu turuncu bluz ile hem rahat ediyor hem de trende uyuyoruz.
yaz2 - Yaz Kreasyonumuz
Madem ki bluzumuzu en parlağından seçtik, etekte biraz sadeliğe gidelim. Beyaz, hem yazı temsil ediyor hem de üstüne giyeceğimiz herşey ile uyum sağlıyor. Bu pileleri ile hanım hanımcık görünen beyaz eteği Ykm mağazalarından 39.90 ytl'ye satın alabilirsiniz.
yaz3 - Yaz Kreasyonumuz
Ve geldik en önemli kısma. Yazın en güzel yanlarından biri kuşkusuz, taşlı, boncuklu, ipli çeşit çeşit sandaletle rahatça gezmek. Bu durumda güzel kombinasyonumuzun son tamamlayıcısı da bu boncuklu sandaletler olmalı. Sandaletleri Nine West'ten 104 ytl'ye satın alabilirsiniz.