pozitif0 - Pozitifim POZİTİF!

Gelin bu bahar capcanlı, rengarenk, kıpır kıpır kıyafetlerle pozitiflik timsali olalım. Girdiğimiz her ortamda pozitif enerjimizle iç açalım. Nostalji rüzgarı estirirken, bize çılgın bir hava katmayı da ihmal etmeyen kabarık etekler, kıyafetlerin üstündeki rengarenk irili ufaklı puanlar ve pembelerden sarılara, yeşillerden kırmızılara canlı renkler bu iş için ideal. Ee şarkıda boşuna dememişler "gülümse erkekler pozitif kızları sever" diye. O zaman şimdi enerjik kıyafetlerimiz ve şen kahkahalarımız ile etrafımıza pozitif enerji saçıyoruz.

pozitif1 - Pozitifim POZİTİF!


Enerjik deyince tabii ki ilk aklımıza gelen sportif kıyafetler. Nike ise bu kıyafetler için ilk gideceğimiz adreslerden. Sporu bir de canlı renkerle birleştirdiğimizde bizden pozitifi yok. Resimdeki t-shirt'ü Nike mağazalarından 49.40 ytl'ye satın alabilirsiniz.

pozitif2 - Pozitifim POZİTİF!

Kabarık eteklere ne demeli? Hanım hanımcık görüntüsünün altında ne kadar çılgın bir trendi temsil ettiklerini söylemeye gerek yok. Eteğinizin kesimi ile yaratacağınız bu neşeli imaja bir de desendeki puanlar eklenince, tarzınız kahkahalarınızla da uyumlu olacak. Etek Koton mağazalarında, fiyatı ise 53,99 ytl.

pozitif3 - Pozitifim POZİTİF!


Puan demişken, bu sevimli mi sevimli, pembe ve puanlı olduğu yetmezmiş gibi bir de belinden kuşaklı şeker gibi bluzdan bahsedelim. Eğer pozitif moda diye bir şey varsa bu bluz kesinlikle bunun en iyi örneği. Bluzu Mudo'dan 61 ytl'ye satın alabilirsiniz.