Bel çantaları 80’lerden günümüze ışınlanıyor. Üstelik bu sefer piyasaya çıkmak için rahatlık konseptine uygunluk ve modern olma gibi geçerli sebepleri var.

Günümüz çağdaş çizgisini yakalayabildiği sürecevirg - Bel çantaları gece gezmelerinde gece dans etmeye gidildiğinde alınabilecek en mantıklı modelvirg - Bel çantaları gece gezmelerinde bel çantası. Modernlik sınavını geçebilen modelleri yakında gece hayatında bol bol göreceğiz. Çünkü taşınabilirlik açısından en rahat onlar.


1988’de bel çantasını halk içinde takmak kabul edilebilir bir moda davranışıydı. Ancak sonra bu modavirg - Bel çantaları gece gezmelerinde “eşya taşımada güvence” sloganıylavirg - Bel çantaları gece gezmelerinde sadece turistler için "turist olmayı" tamamlayan bir parça olarak kaldı.

Yıl 2008 ve yine bir şekilde ihtiyaç duyuldu. Şimdi kendine piyasa yapmakla meşgul olan bel çantasıvirg - Bel çantaları gece gezmelerinde özellikle dans etmeyi sevenlerin gözdesi olacak.

Minik çantalarvirg - Bel çantaları gece gezmelerinde akşam bir yere gidildiğince kolun altında kalıyor ve dans etmeyi engelliyor. Ardından popüler olan çapraz(postacı) modeller ise bir yerden sonra boyuna ağrı veriyor. O halde geriye tek çözüm kalıyor. O da bele kemer gibi takılacak şık çantalar. Bir de Chanel’in ayak bileği için tasarladıkları var. O da yazın ayrı bir hava kazanmak isteyenlere hizmet edecek.


numbernineammopack - Bel çantaları gece gezmelerinde philiplimbltpouch - Bel çantaları gece gezmelerinde
Number N(ine) ve 3.1 Philip Lim


Louis Vuitton Monogram Wais - Bel çantaları gece gezmelerinde guccibeltbag - Bel çantaları gece gezmelerinde
Louis Vuitton ve Gucci


aliceroi pursepack - Bel çantaları gece gezmelerinde chanelayakcanta2 - Bel çantaları gece gezmelerinde
Alice Roi ve Chanel

krisvanasschewaistpack - Bel çantaları gece gezmelerinde marcjacobs waistpack1 - Bel çantaları gece gezmelerinde
Kris Van Assche ve Marc Jacobs


alıntıdır...

_________________