Öyle saçlar istiyorsun kismilev - 5 dakikalık okul saçları hem sabahın köründe fazla uğraştırmasınsmilev - 5 dakikalık okul saçları hem de okulda herkes saçlarını nasıl yaptığını sorsun. İşte sana her gün bir yenisini denebileceğin 5 ayrı model. Seçsmilev - 5 dakikalık okul saçları beğensmilev - 5 dakikalık okul saçları uygula... Hem de en uzunu sadece 5 dakikada!
Tüm saçlar için3 dakika1 adım: Saçlarını ıslatıpsmilev - 5 dakikalık okul saçları bakım kremi sürdükten sonrasmilev - 5 dakikalık okul saçları arkadan ör ve tel tokayla topla.

2.adım: Üniformana uygun renkteki bir saç bandını fotoğraftaki gibi takıpsmilev - 5 dakikalık okul saçları alttan sabitleştir.

3.adım: Saçlarına son olarak bozulmaması için jöle sür veya sprey sık.Düz saçlar için

2 dakika1.adım: Saçlarının hacimli görünmesi içinsmilev - 5 dakikalık okul saçları kuruyken tarayıpsmilev - 5 dakikalık okul saçları bolca spreyle.

2. adım: Ön taraftaki saçlarını birkaç tel tokayla fazla sıkmadan topla.

3.adım: Saçlarının bozulmaması için üzerine bolca sprey sık.Dalgalı saçlar için5 dakikaadım: Sprey ile ıslattığın saçlarınasmilev - 5 dakikalık okul saçları elektriklenmemesi için durulanmayan bakım kremi uygula.
adım: Aralardan gelişigüzel aldığın tutamları örüpsmilev - 5 dakikalık okul saçları uçlarına küçük lastik tokalar tak.
adım: Saçlarının bozulmaması için üzerine bolca sprey sık.


Kıvırcık saçlar için

2 dakika1.adım: Islattığın saçlarına jöle sürüpsmilev - 5 dakikalık okul saçları kıvırcıkların belirginleşmesi için iyice dağıt.

2.adım: Arkadan aldığın bir tutamısmilev - 5 dakikalık okul saçları diğer kalın tutamın etrafında döndürüpsmilev - 5 dakikalık okul saçları tel tokayla sabitleştir.

3.adım: Saçlarının daha yumuşak olması içinsmilev - 5 dakikalık okul saçları elektriklenmeyi önleyici bir serum veya krem sür.Orta boy saçlar için1.adım: Hafifçe ıslattığın saçlarınasmilev - 5 dakikalık okul saçları kabarmaması için elektriklenmeyi önleyici bir krem sür.

2.adım: Öndeki saçlarını şu sıralar çok moda olan nostaljik taraklarla arkadan topla.

3.adım: Son olarak kabarmaması için üzerine sprey sık ve köpük sürerek şekillendir.