ayakkabi kutusu - Ayakkabı Arama Derdine Son!

Biz kadınların en büyük tutkusu ayakkabıdır. Farklı model ve renklerde ayakkabılar alırız ama bu kez de ayakkabıları düzgünce saklama sorunu çıkar ortaya. Üst üste dizilmiş karton ayakkabı kutuları yığılır. Aradığımız ayakkabıyı bulmak için her kutuyu açıp içine bakarız ve ortalık dağılır. Artık bu dağınıklığa son verme zamanı gelmedi mi?
Abox şeffaf
ayakkabı kutusu ile aradığınız ayakkabıları bulmak çok kolay. Üstelik çizme, terlik, topuklu ayakkabılar için farklı boyutlarda kutular da var. Tamam çok güzel ama bu ürün pahalıdır diyenler için harika bir haberimiz var. Her aradığınızda kolayca bulabileceğiniz ayakkabılar için kullanabileceğiniz ayakkabı kutuları 6lı set halinde sadece 24 YTL. Evet, doğru duydunuz. Bu pratik ve kullanışlı ürünün 6 tanesi sadece 24 YTL.

Şimdi arkanıza yaslanıp bir düşünün, çok sevdiğiniz ayakkabılarınızı nem ve rutubetten koruyacak ve aradığınızda kolayca bulabileceğiniz kutular sadece 24 YTL. Peki nereden alabiliriz bu kutuları diyorsanız Osmanbey'deki mağazalarından satın alabilirsiniz.

Haydi Ayakkabılar Kutuya!