seksiiiikalca - Tepeden tırnağa seksi olun!


Kolayca uygulayabileceğiniz yöntemler sayesinde hem yatakta sevgilinizin başını döndürecek, hem de sosyal hayatta dikkat çekici bir kadın olabilirsiniz.

İster uzun süreli bir ilişki içinde olun, isterseniz maceradan maceraya koşun bazen özgüveninizin yerlerde süründüğünü hissedersiniz. Dondurucu soğuklar, mali durumunuz ve günlerdir yediğiniz pizzalar kendinizi kötü hissetmenize neden olur.

Mükemmel bir vücut yapısına sahip olmadığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Ruh haliniz ne olursa olsun, işe vücudunuzun en seksi yerini bularak başlamalısınız. En seksi yeriniz; vücudunuzda en çok beğendiğiniz ve en dikkat çeken noktadır. Bu; göğüsleriniz, sıkı kalçanız, iri dudaklarınız, havalı saçlarınız, ışıldayan teniniz veya orantılı bacaklarınız olabilir. Bu özelliklerin en az birine mutlaka sahip olduğunuzu sakın aklınızdan çıkarmayın. Vücudunuzda en seksi bulduğunuz yeri bilinçli şekilde vurgulayarak, erkek arkadaşınızı heyecanlandırabilir ve bunu yaparken kendinizi olağanüstü güzellikte bir star gibi hissedebilirsiniz.

Elbette her kadının vücudunda sevmediği bir yer vardır. Düşünün, podyumda gördüğünüz dünyaca ünlü ve harika bir fiziğe sahip olan mankenlerin bile zaman zaman büyük ayaklarından, solgun ciltlerinden veya ince telli saçlarından yakındığını sık sık duyuyoruz! Ancak bu ünlü ve güzel kadınların tümü uzun vadede dikkati en seksi ve güzel yerlerine çekmeyi öğreniyorlar. Ayrıca minik hilelerle kusurlarını gizliyorlar. Siz de bunu uygulamayı öğrenerek, inanılmaz görünebilirsiniz.

SAÇ
Vurgulayın: Saçınız sağlıklıysa, parlak bir renge veya seksi dalgalara sahipse, onu odak noktası haline getirin. Sevgilinizi, vücuduna saçlarınızla hafif dokunuşlar uygulayarak çıldırtabilirsiniz. Öncesinde saçınıza uygulayacağınız yumuşatıcı bir ürünle oluşabilecek elektriklenmeyi önleyin. Baştan çıkarma operasyonunuzdan önce saçınızı sıcak bigudilerle sarın ama fazla karışık bir modelden kaçının. Göz alıcı saçlar; hacimli, temiz ve tokalarla tutturulmamış olmalı. Saçınız kısaysa güzel kokmasına dikkat edin. Şampuanınızı işlevinin yanı sıra kokusuna göre de değerlendirin.

Seksilik katın: Saçlarınızı fırçayla düzgün bir şekilde taramak yerine, tutamlarınızı ellerinizle karıştırarak seksi bir hava yaratabilirsiniz.

Gizem yaratın: Eğer saçınız şekle girmeyen ara bir boya sahipse, gevşek bir topuz yapın. Görünümünüzü yumuşatmak için birkaç saç tutamını yüzünüzü çerçeveleyecek biçimde serbest bırakın. Bu yarı toplu model dağılacak gibi olursa kaygılanmayın. Sonuçta erkek arkadaşınız, saçlarınızı savurmanıza bayılacaktır. Ayrıca bu tür bir model sayesinde boynunuz da daha uzun görünecek.


TEN
Vurgulayın: Bakımlı ve lekesiz bir ten bir bir kadının en değerli hazinesidir. Bu nedenle onu ihmal etmeyin. The 4 Secrets of Amazing Sex (Muhteşem Seks Hayatının Dört Sırrı) isimli kitabın yazarı Georgia Poster, bunun için yoğun formüllü vücut nemlendiricileri kullanmanızı öneriyor. Yoğun kıvamlı vücut kremleri sayesinde cildiniz pürüzsüz ve parlak duracaktır. Odanızın aydınlatması da bu konuda çok önemli bir faktör, unutmayın ki mum ışığı teninizi olduğundan çok daha güzel gösterir: Bu tür yumuşak ışıklarda cilt daha kadifemsi gözükecektir.

Seksilik katın: Erkek arkadaşınızın gözlerini bütün gece sizden ayırmamasını istiyorsanız, sim içeren bir vücut losyonu kullanın. Ürünün cildinizde yaratacağı ışıltı, sizi her zamankinden daha çekici yapacaktır.

Gizem yaratın: Seksi, dar bir elbise ve yüksek topuklu ayakkabılarınızı giyin. Kıvrımlarınızı ortaya çıkaran ipek iç çamaşırlarını da tercih edebilirsiniz.

GÖĞÜSLER
Vurgulayın: Göğüslerinizin en seksi yeriniz olduğunu düşünüyorsanız, dikkati dekoltenize çekmek için göğüslerinizi yukarı kaldıracak bir sutyen seçmenizde fayda var. Seçim yapmakta zorlanıyorsanız, her zaman seksi ve sofistike duran siyah dantel bir modeli tercih edebilirsiniz. Ancak kesinlikle en önemli nokta, doğru ölçüde bir sutyen satın almanız.

Seksilik katın: Göğüslerinizi beğeniyorsanız, omuzlarınızı geriye atarak oturun ve mümkün olduğu kadar dik durmaya çalışın.

Gizem yaratın: Dikkati, sadece derin V kesimli dekoltelerle çekmek istemiyorsanız, bir alternatifiniz daha var. Dik yakalı, ancak daracık bir üst giyerek de gizemli ve seksi görünmeyi başarabilirsiniz.


KALÇA
Vurgulayın: İlgiyi kalçanıza çekmek için kullanılabilecek en iyi araç seksi iç çamaşırlarıdır. Ancak g-string'lerle kendinizi rahatsız hissediyorsanız, kıvrımlarınızı saran şort kesimli saten bir külot giymeyi tercih edebilirsiniz.

Seksilik katın: Bu sezon hâlâ güncelliğini koruyan dar jean'lerden yardım alabilirsiniz. Üzerinize iyice oturan bu tür bir modeli yüksek topuklu ayakkabılarla birleştirerek sevgilinizin aklını başından alabilirsiniz.

Gizem yaratın: Son aylarda sporu biraz ihmal ettiğinizi düşünüyorsanız pantolon yerine, hatları biraz daha gizleyen dar bir etek giyin. Bu şekilde, fazla bağırmayan bir seksapel yakalayabilirsiniz.

BACAKLAR
Vurgulayın: Güzel bacaklara sahipseniz, onlara iyi bakmanız gerekiyor. Düzenli olarak egzersiz yapmayı ve bakım ürünleri kullanmayı ihmal etmeyin.

Seksilik katın: Bunun için en iyi arkadaşınız mini eteğinizle birleştireceğiniz topuklu stilettolarınız olacaktır. Ancak dışarı çıkmadan önce yüksek topuklarla rahat yürüdüğünüzden emin olun; seksi ayakkabılarla yürüyemeyen bir kadın görüntüsü oldukça itici olabilir.

Gizem yaratın: Bacaklarınızdan memnun değilseniz, sezonun modası olan bol pantolonlardan yardım alabilirsiniz.

KIYAFETLERİNİZLE GÖZ ALICI OLUN
En güzel bölgenize yoğunlaşın
Vücudumuzun hoşumuza gitmeyen bir noktasına odaklanmak bizi saplantılı bir hale getirebilir. Bu nedenle, kendinize olan güveninizi artırmak için vücudunuzda hoşunuza giden üç noktayı ve bunların neden hoşunuza gittiğini bir kağıda yazın.

Öyleymiş gibi yapın
Eğer özgüveniniz zayıfsa, rol yapın. Gülümseyin ve omuzlarınız geride, sırtınız dik yürüyün. Davranışlarınız, duruşunuz ve tepkilerinizle kendinizi seksi hissediyormuş gibi görünebilirsiniz. Zamanla gerçekten böyle hissettiğinizi fark edeceksiniz.

Kıyaslamaktan vazgeçin
Kendinizi diğer kadınlarla kıyaslamayın. Sonuçta onlar da benzer tedirginlikler yaşıyorlar. Güveninizi kendinizle barışarak kazanabilirsiniz.

Seksi olduğunuzu düşünün
Günde yalnızca beş dakika muhteşem göründüğünüzü hayal edin. Duruşunuza, kıyafetlerinize ve bunların sizi nasıl hissettirdiğine dikkat ederek etrafınızdakilerin de sizi takdir ettiklerini düşünün.