Evlilik Dünyası'09 Tarihleri Açıklandı !
Türkiye’nin en büyük en görkemli evlilik hazırlıkları fuarı Evlilik Dünyası, 6-8 Şubat 2009 tarihleri arasında Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Saray’ında 7. kez düzenlenecek. Evlilik sektöründe faaliyet gösteren 200 firmayı bir araya toplayan fuar, her yıl evliliğe adım atacak 25.000 çifte rehberlik ediyor.
Önümüzdeki yılın tanıtım çalışmalarında kullanılmak üzere konsept çekimleri gerçekleştirilen fuar yine birbirinden şık etkinliklere ev sahipliği yapacak. Her geçen yıl daha da büyüyen evlilik sektöründe fuarın; trendlerin çıkış noktası olması, yılın gelinlik modasının ilk göründüğü yer olması, tüm sektörü bir araya toplayıp rekabet ve kaliteyi arttırması vazgeçilmez olmasını sağlıyor.
Evlilik hazırlığı yapan çiftler düğün mekânlarından ev dekorasyonuna, takı-pırlantadan davetiyeye, balayı seçeneklerinden düğün pastasına kadar birçok farklı alanda, tüm ihtiyaçlarına bu fuarda ulaşma şansı buluyor. Çiftlere ve ailelerine olduğu kadar sektöre de hizmet veren, firmalara ışık tutan fuar, sektörün daha verimli, çağdaş ve etkin bir sektör haline gelmesinde bir kez daha lokomotif rol üstlenecek.


newnews2 - Evlilik Dünyası'09 Tarihleri Açıklandı !Evlilik Dünyası 2009 imaj çekimleri “İstanbul Nostaljisi” konseptinde eski Galata KöGoogle Page Rankingüsünde yapıldı.
Bu yıl, “Eski İstanbul Gelinleri” konseptiyle gerçekleştirdiğimiz Evlilik Dünyası’09 imaj çekimlerinde nostaljik bir hava yaratma ve 2010 Avrupa Kültür Başkenti İstanbul’un tarihi mirasına dikkat çekme amacıyla çekim mekanı olarak Eski Galata KöGoogle Page Rankingüsü seçildi. Çekimde yeni ve modern gelinlikler yerine eski gelinlikler kullanıldı. 1928 model Mercedes otomobil, dantel şemsiye ve eldiven gibi tamamlayıcı aksesuarlar ile gerçekleştirilen çekimde Fransız model Christina görev aldı.