Aşkın sembolu ayakkabılar Ayakkabı Dünyası’nda

adfm001cn5 - Aşkın sembolu ayakkabılar Ayakkabı Dünyası’nda

Ayakkabı Dünyası, Dünya’nın ve Türkiye’nin önde gelen markalarıyla oluşturduğu özel koleksiyonu ve %70 e varan indirimleriyle Sevgililer Günü’nü karşılıyor. Görünen o ki, peri masallarında olduğu gibi ayakkabılar günümüzde de aşk hikayeleri yazmaya devam edecek…

Geçmişten günümüze peri masallarının büyüleyici sembolü olan ayakkabılar, ‘Sevgililer Günü’nde de yine aşkları pekiştiriyor olacak. Ayakkabı Dünyası, bu özel gün için, Dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen markalarının en özel koleksiyonlarını, aşkını ifade etmek isteyen tüm sevgililer için %70 e varan indirimlerle sunuyor. Prenses ve prenslerinize en güzel ayakkabıları hediye etmeniz için Ayakkabı Dünyası’na mutlaka uğrayın.

U.S POLO, LOISSANE, BENTINI, STEVE MADDEN, CITY LIFE, KING PAOLO, PUMA, ADIDAS, REEBOK, CONVERSE, NIKE, AND1, ROCKET DOG, FIFTY, FURRINA, CAMEL ACTIVE, AGATHA, CASA ROSSI, EVEET, GREYDER, KIDDO, EVA MOON, CLARKS, BARBIE, CABANI, FNS, PABLOSKY, ECLIPSE, TWIGY, RICHARD SMITH, BENETTON, SAMSONITE gibi Dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen markaları Ayakkabı Dünyası Mağazaları’ nda yer alıyor.