Fransa'nın başkanti Paris'de doğan efsane markalardan biri Louis Vuitton 1854 yılından günümüze uzanan tecrübesi , kalitesi ve kendine has çizgisi ile her sene harika tasarımlara imza atıyor. Ülkemizde özellik ile çanta modelleri ile bayanların vazgeçilmezlerinden biri gerçi fiyatları oldukca yüksek olan Louis Vuitton çantaların orjinallerini kullananların sayısı oldukca azdır sanırım bunuda normal karşılamak lazım .

Sahtesi yada benzeri en çok yapılan çanta modelleri ' de Louis Vuitton'a ait bence ; ben aşağıda 2009 koleksiyonuna ait bazı modelleri seçtim sizler için fiyatlarıda hemen çanta resimlerinin yanında yazıyor.Bu sene Amerika'lı dünyaca ünlü yıldız Madonna Louis Vuitton 'un yeni yüzünü oluşturuyor.Madonna'nın kolunda gördüğünüz çantada bağcıklar , boncular var 2009 senesinde püsküller ve bu tip şeyler ile çantalar renklendirilecek , çanta alırken unutmayın 2009'da püsküllerde Trend olacak.madonna lv - Louis Vuitton 2009 Çanta Koleksiyonu

madonna lv1 - Louis Vuitton 2009 Çanta Koleksiyonu


Madonna’ya hayranlığını dile getiren Marc Jacobs, sanatçının bitmeyen enerjisi ve değişkenliğine bayıldığını söylüyor.

Marc Jacobs, Louis Vuitton’un yeni reklam kampanyasının yüzünün Madonna olmasını istemiş. Bir gece önce gittiği Madonna’nın Paris konserinden çok etkilenen tasarımcı bu teklifi Madonna’ya gönderdiğinde, beş dakika içinde “Seve seve yaparım” yanıtını aldığını almış.
Kampanyanın fotoğrafçısı Steven Meisel olurken, markanın 6 yıldır beraber çalıştığı Mert Alaş ve Marcus Piggott ile bu sefer çalışılmaması gelecek birkaç kampayanın da Steven Meisel tarafından çekilebileceğinin sinyallerini veriyor. Şubat ayında 6 farklı kareden oluşan kampanya, dergilere ilan olarak girmeye başlayacak.

Louis Vuitton’un uluslararası yazılı basındaki ilan değerinin $250 milyon olduğu söyleniyor.