Hangi yaş grubunda olursa olsun çocuklar eğlenceli giyinmeyi seviyor. Şirin, esprili ve renkli modeller çocukların gözdesi ve pach-workler her yıl olduğu gibi bu yılda moda!...

Selma Sriguzel 0409 01 - Çocuk Trendleri

Balon rahat montlar, streç pantolonlar, yüksek belli rahat bol denimler teenage grubu için çok ideal. Teknolojik ve tekno tarzı, denizci modellerinin birleşimiyle ortaya çıkan tarz çok popüler.

Selma Sriguzel 0409 02 - Çocuk Trendleri

Kuzey İskoçya savaşçıları görüntüsü, Kızılderili esintisi, güney Afrika tarzı ve safari ruhundan ilham alınıyor. Teenage grubu için yine ekoseli şortlar ve pantolonlar hiphop ve pop-rock görüntüsü ile harmanlanıp yansıtılıyor.

Selma Sriguzel 0409 03 - Çocuk Trendleri

Folklor baskıları maceracı ve neşeli kesimlerle birleşince ortaya bohem tarzında şirin kişilikli görüntüler çıkarıyor. Küçük bayanlar bu giyim tarzıyla kendilerini sanal prensesler gibi hissedecek.

Selma Sriguzel 0409 04 - Çocuk Trendleri

Komik büyük bedenler, esprili büyük baskılar, etek ucundan bedene doğru yayılan veya tüm bedeni kaplayan çizgi film kahramanlarının baskıları, mini ve maxi boydaki tuniklerle, bermuda paçalı tulumlarla popüler bir görüntü yaratıyor.

Selma Sriguzel 0409 05 - Çocuk Trendleri

Eksantrik bohem havasındaki elbiseler 12 -14 yaş grubundaki lady’ler için çok uygun. Şapkalar, bereler, atkılar ve çeşitli aksesuarlar baskı ve nakışlarla çok gösterişli.

Selma Sriguzel 0409 06 - Çocuk Trendleri

0 -6 yaş grubu sihrin etkisine kapılıyor. Şirin detaylar ve fırfırlar çocukları bir o kadar da şirin kılıyor. Farklı kesimlerdeki pantolonlar, yelek ve cepkenler galaksi havasında etki yaratıyor.

Selma Sriguzel 0409 07 - Çocuk Trendleri

Kendiniz yaratın ve kendiniz yapın felsefesinden yola çıkarak, etkilenmiş detaylar, süslü minimal formlarla çok etkileyici görünüyor.

Farklı örgü şekilleri, ringeller, intersia modellerdeki çeşitli pançolar, kapüşonlu montlar çocuklar için bu kış çok moda.

Selma Sriguzel 0409 08 - Çocuk Trendleri

Masallar ülkesinden çıkma hayalperest bebeklerin dünyası. Yaratıcı kesimler ve çılgın renkler…

Selma Sriguzel 0409 09 - Çocuk Trendleri

Birçok çocuk markası, küçük hanımlar ve minik beyefendiler için spor tarz alternatifleri ile seçenekler sunuyor. Fakat 2009 /2010 Sonbahar- Kış da çocuk trendlerinde büyüklere özenti var.

Selma Sriguzel 0409 10 - Çocuk Trendleri

Renklerde ise genelde, mor, hardal, mürdüm, vişne çürüğü ve mavi kombinasyonu dışında pastel tonlar hakim.
Denimde, kobalt ve parlement mavisi ile soft yeşil görülüyor.

Selma Sriguzel 0409 11 - Çocuk Trendleri

Farklı ekoseler, hacimli etek ve pantolonlar, etek ve kollarda fırfır detayları. İlginç yaka kesimleri, trikoda farklı örgü şekilleri dokuma ve örmede aksesuar detayları ve şirin baskılar mevcut olacak.

Selma Sriguzel 0409 12 - Çocuk Trendleri