Saçlarını kestirmek ya da farklı şekillendirmek isteyenlere büyüleyici öneriler..

Bir saç bandı yapın. Saç bandı gibi kulaklarınızın arkasından saçlarınızı birleştirin. Çok şık duracak.
fasl02 - 2009 Saç Trendleri
Uzun saçlarınızı kısa kestirin. Bu sezon saçlar oldukça düz, düz kesimli ve kısa. Bu kadınları eskisinden daha seksi gösteriyor. Saçlarınızı daha parlak gösteren ürünler kullanarak daha dikkat çekici görünebilirsiniz
fasl03 - 2009 Saç Trendleri
Kabarık saçlara merhaba. Audrey Hepburn stili saçlar, çılgınca gelebilir ancak deneyin. Öncelikle saçlarınıız kabartın. Yukarı doğru orantılı olarak toplayın. En sonunda yumuşak bir fırçayla saçlarınızı düzeltin, sprey sıkın ve ince bir saç bandı ile daha kabarık görünmesini sağlayın.
fasl04 - 2009 Saç Trendleri
Balerin topuzu yapın. Küçük kızlar gibi saçlarınızı arkadan toplayın ve toka ile tutturun.
fasl05 - 2009 Saç Trendleri
Bazı ekstra aksesuarlar ekleyin. Bu sezon elbiselerinizle saçlarınızı daha uyumlu hale getirmenizin üç yolu var. Işıltılı tokalar, büyük baskılı başörtüleri ve parlak taşlı tokalar.
fasl06 - 2009 Saç Trendleri
Işıltılı, sade bir at kuyruğu. Düzleştirdiğiniz saçlarınızı ister saçlarınızla isterseniz bir tokayla sade bir şekilde başlayabilirsiniz.

[IMG]Işıltılı, sade bir at kuyruğu. Düzleştirdiğiniz saçlarınızı ister saçlarınızla isterseniz bir tokayla sade bir şekilde başlayabilirsiniz.[/IMG]
Işıltılı, sade bir at kuyruğu. Düzleştirdiğiniz saçlarınızı ister saçlarınızla isterseniz bir tokayla sade bir şekilde başlayabilirsiniz.
fasl08 - 2009 Saç Trendleri
Yeni kıvrımlar deneyin. Saçlarınızı yumuşak bir fırça ile tarayın, at kuyruğu şeklinde toplar gibi kıvırın ve tutturun.
fasl09 - 2009 Saç Trendleri