Eğer etrafı siyah ve beyaz görenlerdenseniz şanslısınız.

trans - Grafik siyah ve beyaz kombinini mutlaka denemelisiniz
Ayrıca renk fanatiği de değilseniz hu trenddeki dramatik duruş tam size göre. Cesur desenler sizi ilk bakışta korkutmasın. Doğru şekilde giyildiği takdirde bu desenler gerçekten baştan çıkarır.narcisorodriii - Grafik siyah ve beyaz kombinini mutlaka denemelisinizamericaferrrerra - Grafik siyah ve beyaz kombinini mutlaka denemelisiniz

Neden sevdik?
1. Siyah ve beyaz kombinasyonu her zaman dikkat çeker. Bu renklerdeki cesur grafik hatlar hiç zorlama olmadığı için çok iyi duruyor. Bu kıyafet ya da aksesuarlarla şık olmak için çok uğraşmış gibi durmazsınız.

2. Kullandığınız aksesuarlarda hiç zorlanmayacaksınız çünkü siyah ve beyazla ten rengi, siyah, beyaz, parlak ve metalik gibi renklerin her biri kolaylıkla uyum sağlar.

3. Her parça birbirine uyduğu ve gündüzden geceye geçişleri çok rahat olduğu için seyahate giderken mükemmel bir palettir. Özellikle de bu parçalar desenli ise!

Nasıl giyilmeli?
1. Herkesin bildiği gibi siyah hataları gizler, beyaz da ortaya çıkarır. Çizgili giyseniz bile geniş yatay çizgileri en geniş bölgenize denk getirmemeye özen gösterin, ince çizgilerden ise korkmayın.

2. Siyah ve beyaz aynı zamanda çok işe de yarayabilir. Ayrıca ince çizgiler kalın çizgilerle yan yana geldiklerinde sizi olduğunuzdan daha zayıf gösterebilir.

3. Desenleri bir avantaja dönüştürün. Geniş kalçalıysanız üzerinize desenli bir bluz giyerek dengeyi sağlayın. Çok minyonsanız da dikey çizgilerle olduğunuzdan daha uzun görünmeniz mümkün olacaktır. Baştan aşağı desenli bir kıyafet de kıvrımlı bir vücut için ideal olabilir.
Bir zamanlar

laurenbacklarr - Grafik siyah ve beyaz kombinini mutlaka denemelisiniz1944 Lauren Bacall
To Have und HaveNot’un ünlü yıldızı, siyah beyaz zebra desenli bluzu ile günümüz modasını çok önceden tahmin etmiş gibi.teiggggyy - Grafik siyah ve beyaz kombinini mutlaka denemelisiniz


1960 Twiggy
Andy Warhol’un en orijinal moda ikonlarından biri olarak tanımladığı İngiliz model, upuzun siyah-beyaz desenli elbisesiyle yine farkını ortaya koymuş.leydiprenses - Grafik siyah ve beyaz kombinini mutlaka denemelisiniz


1990 Prenses Diana
Zarif duruşu ve mahsun bakışlarıyla tüm kalpleri fetheden prenses, siyah beyaz çizgili elbisesiyle rafine zevkini yine kibarca sergilemiş…