Argento Beachwear 2009 yılı katalog çekimlerinde Danimarkalı manken Stefanie Cornulassen’i kullandı. Güzel fiziğiyle, muhteşem ölçüleri ve uzun bacaklarıyla dikkat çeken manken Stephanie Cornulassen birbirinden farklı Argento Beachwear modellerini de başarıyla taşıdı.

Argento Mayo tarafından keşfedilen 20 yaşındaki manken Stephanie Cornulassen dünyaca ünlü bir manken olma yolunda adım adım ilerliyor… Çekimler Göcek’te yapıldı. Fotoğrafları ise ünlü fotoğrafçı Gencer Bavbek tarafından çekildi.

Güzel manken Stephanie Cornulassen’in güzelliğiyle estetik kattığı Argento’nun 2009 koleksiyonu sahilde iddialı olmak isteyen, ayrıntıdan hoşlanan bütün kadınlara hitap ediyor. Mayo ve bikinide şıklığı ön planda tutan Argento Beachwear bu yaz da tüm kadınların dişi ruhunu plajlara taşıyacak.

Detaya verilen önem ve estetik, 2009 koleksiyonunda da kendini gösteriyor. Payet işlemeler, metal ve ahşap aksesuarlar, taşlar, boncuklar, kemerler mayo ve bikinilerde koleksiyonu tamamlayan ayrıntılar olarak göze çarpıyor. Mayo ve bikini kumaşı ile kombinli pareolar,pantalonlar, plaj elbiseleri, etekler, düz slipler, uygun kumaştan alt ve üstler ise kadınları plaja inerken ne giysem derdinden kurtarıyor. Argento 2009 koleksiyonunun şık tasarımları ve ayrıntıda saklı estetiğiyle kadınları plajların gözdesi yapacak…