Eyvah !Düğünde Ne Giysem...


Çok yakın bir akrabanız ya da arkadaşınız yakında evleniyor panik halindesiniz hele bir de düğün tarihine az kaldı mı vay halinize! Gelin için her şey kolay onun giyeceği renk ya da model çoktan belli peki ya siz? Siz ne giyeceksiniz?

Özel bir gün için elbise bulmak her zaman zordur. Ya hiçbir şey beğenmezsiniz ya da beğendiğiniz size olmaz. Fakat üzülmeyin bazı özellikleri göz önünde bulundurursanız kıyafet bulmanız çok da zor olmaz.

Yaz düğünü: Eğer büyük, kötü görünüşlü bir şapka takarsanız üstünüzdeki ne kadar gösterişli olursa olsun bir anda basitleşirsiniz. Ayakkabı da çok önemli mutlaka açık bir ayakkabı giyinmelisiniz.

Resmi bir düğün: Siyah rengi seçebilirsiniz. Çok iddialı renklerden uzak durmalısınız. Tek parça bir elbise giyebileceğiniz gibi pantolon, ceket takım da giyebilirsiniz.

Kır düğünü: Toprağa bastığınızda topukları sağlam olacak bir ayakkabı seçseniz iyi olur. Kır düğünlerinde rahatlık ön plandadır bu nedenle daha yumuşak renkleri tercih etmelisiniz.

Eski kocanızın düğünü: Ne kırmızı, ne beyaz! Bu düğünde tek önemli olan şey kocaman bir gülümsemedir. Bugünde kıyafetinizden çok hareketleriniz önemlidir.

Kızınızın düğünü: Sevgi dolu olun. Sınırlarınızın çok dışına çıkmayın yani kendiniz gibi görünün. Sade ve şık olmaya özen gösterin ne de olsa artık siz kızını evlendirmiş bir kayınvalidesiniz.