Ünlü kadınların üzerinde, bazen de dergide gördüğünüz o elbise var ya, onu nerede bulabileceğinizi size söylemek için buradayız… İşte en beğendiğimiz 12 elbise ve adresleri….


trans - Bu elbiseyi nereden bulabilirim?
051609 richie02 400x400 - Bu elbiseyi nereden bulabilirim?
Bohem tarzı
İçinde komple astar bulunan bu uçuş uçuş elbiseyle yaz aylarında çok rahat edecek ve bohem tarzını yakalaya-
caksınız. Ve içinizdeki özgür ruhu da dışa vurabilirsiniz.

Nicole Ritchie’nin üzerindeki elbise Zandra Rhodes tasarımı… Fakat sizin bu elbiseye sahip olmak için ille de o kadar uzağa gitmenize gerek yok… Mango, Zara ve Stradivarius’da bu elbisenin çok benzerlerini, hatta neredeyse aynısını bulabilirsiniz…
trans - Bu elbiseyi nereden bulabilirim?
051609 reese04 400x400 - Bu elbiseyi nereden bulabilirim?
Kabarık Omuz detayları
Vatkalar, kabarıklıklar ve fırfırlar günden güne kaybolan feminenliği ön plana çıkaran unsurlar. Reese Witherspoon’un da tercihini abartılı kabarık kollu bu kırmızı elbiseden yana yapmış.

Reese Witherspoon Jasmine de Milo giyiyor… Fakat bu elbisenin farklı renklerini Park Bravo’da 149 Lira’ya bulabilirisiniz.
trans - Bu elbiseyi nereden bulabilirim?
051609 washington01 400x400 - Bu elbiseyi nereden bulabilirim?
Şık ve modern kesim
60lı yılların ofis kıyafetlerinden esinlenerek tüvit kumaştan hazırlanmış bu elbiseyle gece dışarı da çıkabilir ve gittiğniz yerde ışıltılı elbisenizle bakışları üzerinize çekebilirsiniz.

Kerry Washington’un üzerindeki elbise Channel tasarımı… Fakat siz çok beğendiyseniz ve bu tarz bir elbiseye ille sahip olmalıyım diyorsanız, Koton’a mutlaka bakmalısınız. Zira muadilini 79 TL. ye bulabilirsiniz.trans - Bu elbiseyi nereden bulabilirim?
051609 hudgens05 400x400 - Bu elbiseyi nereden bulabilirim?
Kat kat elbiseler
Hafif rüzgarlı bir akşam dışarı çıkarken American Eagle markalı bu elbise yardımınıza koşacaktır. Bu katlı kumaşı sayesinde vücudunuzda saklamak istediğiniz bölgeleri gizleyebilir aynı zamanda ince kumaşıyla rahat rahat hareket edebilirsiniz.

Bu elbisenin aynısını ae.com sitesinden online olarak alabileceğiniz gibi, Koton’a uğrayarak çok benzerini ve hatta püsküllülerini de edinebilirsiniz…


trans - Bu elbiseyi nereden bulabilirim?
051609 dawson07 400x400 - Bu elbiseyi nereden bulabilirim?
Tanrıça gibi hissedin
Tüm dünyada yüzyıllar boyunca tek omuzlu elbiselerin moda olmasında bir iş var. Asimetrik göğüs dekolteli ve diz boyundaki eteğiyle dekoltenin ölçüsü tam kararında.

Rosario Dawson’ın üzerindeki bu elbise Monique Lhuillier, isterseniz net.a.porter’dan online sipariş verebileceğiniz gibi Mango’dan benzeri bir çok modeline bakabilirsiniz…trans - Bu elbiseyi nereden bulabilirim?
051609 bryant08 400x400 - Bu elbiseyi nereden bulabilirim?
Upuzun elbiseler
Etek ucu yerleri süpürecek kadar uzun elbiselerle hem sahne ışığını yakalayacak hem de inanılmaz rahat hissedeceksiniz. Çünkü uzun elbiseyle dümdüz bir ayakkabı giyseniz bile olur. Joy Bryant’ın göz kamaştıran ışıltılı elbisesine benzeyen bir elbise de siz edinmelisiniz.

Bu elbiseyi edinmek için iki seçeneğiniz var… net-a-porter.com sitesine girip 475 dolara alabilirsiniz, ya da mango mağazasına gidip 150 ve 200 TL arasında değişen fiyatlarla sahip olabilirsiniz…
trans - Bu elbiseyi nereden bulabilirim?
051609 beyonce09 400x400 - Bu elbiseyi nereden bulabilirim?
Tam bir hanımefendi
Bel kısmında hafif bolluk olan bu tarz bir elbiseyle siz de Beyonce tarzını yakala-
yabilirsiniz. Böyle bir elbise eski zamanların modası olabilir ama son derece rahat olduğunu giyer giymez fark edeceksiniz.

Beyonce2un bu elbisesine sahip olmak için ille de Elia Saab giymenize gerek yok, Park Bravo’da buna benzer bir elbiseyi 149 – 249 TL arasındaki fiyatlarla alabilirsiniz….trans - Bu elbiseyi nereden bulabilirim?
051609 sims10 400x400 - Bu elbiseyi nereden bulabilirim?
Hem sporcuyum hem de çok şık
T şeklindeki sırt modeliyle fitness salonlarında döktüğünüz terler boşa gitmesin. Yüzücü sırt modelli bir elbise giyin ne kadar atletik bir vüdunuzun olduğunu ve aynı zamanda ne kadar şık olabileceğinizi herkese gösterin.

Belki Molly Sims’in üzerindeki elbisenin tıpatıp aynısını bulamazsınız ama, Mudo mağazalarında aradığınızı bulacağınıza emin olabilirsiniz…trans - Bu elbiseyi nereden bulabilirim?
051609 tautou12 400x400 - Bu elbiseyi nereden bulabilirim?
Balon etek
Mini siyah bir elbisenin yerine, yaz akşamında katılacağınız bir kokteylde giyeceğiniz balon etekli bir elbiseyle dikkatleri üstünüze çekin.

Audrey Tatou’nun üzerindeki bu elbise Channel, ama siz çok benzerini Mudo’da 83 TL’ye bulabilirsiniz.

trans - Bu elbiseyi nereden bulabilirim?


051609 pinto02 400x400 - Bu elbiseyi nereden bulabilirim?
Kemer şıklığı
Elbisenin bel kısmına kontrast bir renkte yapılmış şeritle hem kemer takma derdinden kurtulun hem de beliniz daha ince görünsün ve kendinizi kum saati şeklinde incecik belli hissedin.

Freida Pinto’nun üzerindeki elbise Dries Van Noten, ama aynı model bir elbiseyi İpekyol’da bulabilirsiniz…