Artık eskimiş deforme olmuş kot pantolon ve eteklerinizi atmayacaksınız. Bira el mahareti olan herkes bunları değerlendirebilir.


Nasıl mı? Atacağınız kot pantolonu ya da eteğinizden hiç kimsede olmayan ve sadece emeğinizle çok basit olarak yapabileceğiniz çantalar elde edebilirsiniz. Bunun için size gereken; makas, dikiş ipliği, süslemek isterseniz yaratıcılığınıza göre boncuk, kurdela metal düğmeler kullanabilirsiniz.

CANTAA - Yaratıcılıgınızı kullanın

Bu kısmı tamamen sizin hayal gücünüze kalmış.

Şimdi yapmanız gereken, eğer değerlendireceğiniz şey bir pantolon ise, onu ağ kısmından kesmek ve kestiğiniz kısmı ister düz olarak, ister yuvarlatarak dikmek. Sap olarak da yine pantolonunuzun diğer parçalarını kullanabilir, ya da yapacağınız modele göre tahta çanta sapı ya da yine kullanmadığınız metal kolyeleri kullanabilirsiniz.

Eğer kullanacağınız kot etek ise, model tasarlamak daha kolay olacaktır. İsterseniz düz, isterseniz alt kısmını ve ağzını yuvarlatarak zevkinize ve yaratıcılığınıza göre modeller oluşturabilirsiniz. Çeşitli aksesuarlarla onu zenginleştirmek elinizde. İşte mağaza vitrinlerinde birbirinin benzeri çantalardan farklı bir çanta elde ettiniz.