Şık ve Rahat Moda Babetler


Zarif, Parlak Mor Babetler
fashion1 - Şık ve Rahat Moda Babetler
Topuklu ayakkabılar üzerinde durmaktan yorulduk. Şanslıyız çünkü babetler hala moda! En son moda babetler ile istediğiniz kadar yürüyebilir, uzaklara gidebilirsiniz. Bu Melissa Night III Cut-Out Flat tasarımını giymek ister misiniz ($47 eLuxury.com)?

Burnu Açık Babet
fashion2 - Şık ve Rahat Moda Babetler
Topuklulardan babete mükemmel bir geçiş.. Arturo Chiang Kiara Babet ($59.99 Piperlime.com) renkli ve ışıltılı görünümüyle spor kıyafetlerinize çok uygun.

Kurdelalı Babet
fashion3 - Şık ve Rahat Moda Babetler
Feminen tasarım. Jeffrey Campbell Mai Tai Babet ($105 JildorShoes.com). Şık ve rahat görünüyle her mevsim her yerde giyilebilecek bir seçenek.

Cici Babet
fashion4 - Şık ve Rahat Moda Babetler
İsmine bakıp aldanmayın! Bunlar Miu Miu Bow Banana Babet. ($267 Net-A-Porter.com) Parlak gri babetler baktığınızda yürürken kayacakmışsınız hissi verse de bu doğru değil! Yine de dikkat etmek gerek.

Bebekli Babet
fashion5 - Şık ve Rahat Moda Babetler
Kırmızı üzerine siyah puanlı babetler, sivri burun ve hafif topuğu ile oldukça şık. Not Rated Dot Me In Shoes koleksiyonundan bu ayakkabıyı biz sevdik. ($17.25 Buckle.com).

Renkli Açık Sandalet

fashion6 - Şık ve Rahat Moda Babetler
Birkaç rengi birarada kullanma sadece elbiselerde değil ayakkabılarda da tercih ediliyor. Bu Colorblock Patent Slingback Sandal ($25 Newport-News.com) çok hoş. Bu sandaleti üzerinde bulunan renklerdeki kıyafetlerinizle kullanmanız mümkün.

Yeni Jöle
fashion7 - Şık ve Rahat Moda Babetler
Çocuklarınızla deniz kenarına gittiniz ve rahat etmek istiyorsunuz işte böyle zamanlar için ideal bir seçenek. Tatile gitmeden Jelly Reva by Tory Burch'a ($95 ToryBurch.com) uğrayın. Bu parlak ayakkabılar özellikle seyahatler için ideal.

Zengin ve Onurlu
fashion8 - Şık ve Rahat Moda Babetler
Steve Madden Kenedie Moccasins ($71 Zappos.com) babet gardırobunuzun en ağır parçası olacak. Mevsimi geçmedi ğiçin sıcak ve soğuk havalarda kullanabilirsiniz.

Kesimdeki Farklılık
fashion9 - Şık ve Rahat Moda Babetler
Farklı kesimiyle dikkat çeken Channing Peep-Toe Flats'ler ($36 Payless.com) oldukça şık. Bu ayakkabıları spor kıyafetlerinizle giyebilirsiniz. Beyaz, sarı seçenekleri de açık.

Gümüş Parlaklık
fashion10 - Şık ve Rahat Moda Babetler
Ted Baker Isos Flats ($150 Zappos.com) grinin egemen olduğu bu sezonda, geometrik kesimlerden, birkaç renk kıyafetlere kadar birçok seçenekle kombinelenebilir. Bu gümüş ayakkabıları giydinizde her adımda gözler sizin üzerinizde olacak.

Süper Gladyatörler
fashion11 - Şık ve Rahat Moda Babetler
Göz alıcı, gladyatör şıklığı. Vivienne Westwood Red Three-Strap Pump ($91.50 at My-Wardrobe.com) babetleri her yerde giyemeseniz bile modayı takip edenler için vazgeçilmez bir tasarım.

Trendy Tassels
fashion12 - Şık ve Rahat Moda Babetler
Bu yılın modasından çok uzaklaşmayın '80'lerde aileniz spor giyiniyordu. Tassels düz ayakkabıları sevenler için geri geldi. Merona Micaela Moccasins'in ($12.50 Target.com) uygun tasarımı size göre olabilir.

Satin Ballet Flat
fashion13 - Şık ve Rahat Moda Babetler
Kurdelalı Jean Paul Gaultier Satin Ballet Flat ($270 at eLuxury.com) de kıyafetlerinize şıklık katacak sevimli bir tasarım