Sevgilinizi Baştan Yaratın!


Kadınlar, dokunduğu her şeyi güzelleştirebilir. Özellikse söz konusu, birlikte olduğu erkekse harikalar yaratabilir. Stil sahibi erkekle olmak her kadının hayalidir, erişebilmekse parmaklarınızın ucundadır.
Sevgilinizi Baştan Yaratın!
E888A54FEA8AAA489E946D5E2E63 - Sevgilinizi Baştan Yaratın!

Eşinizin ya da sevgilinizin giyim tarzından memnun değilseniz, onu kırmayacak önerilerle değişiklikler yapabilirsiniz. Yeni takım elbisesi, beyaz gömleği, yakalı tişörtü, parfümüyle bambaşka bir erkeğe dönüşmesini sağlayabilirsiniz.
Günlük hayatta kot pantolon ve bisiklet yaka tişört klişesinden kurtulamayan eşinizi yeniliklere ikna etmek için doğru öneriler sunmalısınız. Geniş omuzları varsa V yakalı tişörtleri rahatlıkla giyebilir. 10 erkekten sekizinde görülen göbek, eşinizde de varsa vücudunu tamamen saran tişörtlerden uzak durması gerektiğini söylemelisiniz. Yatay çizgili tişörtler, kadınlarda olduğu gibi erkeklerde de daha geniş görünmesine neden olur. Dikey çizgili ya da tek renk tişörtleri giymesini sağlayın.
Beyaz gömlek erkekler için tam anlamıyla mucizedir. İster takım elbise ister kot pantolonun üzerine giyilsin, harika görünür! Uzun kollu ve beyaz renkte birkaç adet gömlek almasını ve sıklıkla giymesini sağlayın.
Canvas kumaştan yapılmış pantolonlar hem iş hayatı hem de gündelik hayat için uygundur. Kesimleri itibariyle bacak boyunun daha uzun görünmesini sağlar. Canvas pantolonları yakalı tişörtler ve gömleklerle kombinleyebilirsiniz.
Takım elbise giyerken emir niteliğinde dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Rengi ya da modeli ne olursa olsun takım elbisenin içine belirgin çizgili gömlek giymesine izin vermeyin. En uygunu hatta giyilmesi farz olanı düz renkli ve uzun kollu gömleklerdir. Takım elbisede gömlek ve kravat uyumu önemlidir. Genel olarak gömlekten bir ton açık ya da bir ton koyu kravat takmak uygundur. Mavi gömlek giyiyorsa lacivert ya da uçuk mavi kravat takabilir.
Ayakkabı ve kemer rengi uyumu önemlidir. Siyah ayakkabı giyiliyorsa, kemer mutlaka siyah olmalıdır. Spor pantolon ve kumaş pantolonlar için ayrı kemer kullanılmalıdır.
Birlikte katıldığınız özel davetlerde kıyafetlerinizin uyumuna özen gösterin. Sizin abiye elbise ile katıldığınız davete kot pantolon ya da canvas pantolonla gelmesine kesinlikle izin vermeyin. Kırmızı elbise giyiyorsanız, takım elbisesinde gömleğinin rengine uygun kırmızı kravat ve mendil kullanmasında ısrarcı olun.
Erkek parfümleri, kadın parfümlerine göre daha yoğun ve kalıcıdır. Bu nedenle az miktarda parfüm sıkmasını sağlayın. Bulunduğu ortamda parfüm kokusunun karakterinin önüne geçmemesi gerektiği nazik bir dille anlatın.
Kısa saç her zaman modadır ve birçok erkeğin yüz tipine yakışır. Eğer, eşinizin saç modelini beğenmiyorsanız tatlı dille değiştirmesini rica edin.
Sevgilinizi baştan yaratırken ölçüyü iyi ayarlamanız gerekir. Giydiği her şeye müdahale ederseniz, kendine güvenini yitirebilir. Çocuk büyütmediğinizi sadece eşinize stil konusunda önerilerde bulunduğunuzu unutmayın!