Moda Editörü Olmak İster misiniz?


Moda dünyası baş döndürücü hızıyla değişmeye devam ediyor. Kıyafetleriniz, yüzünüz ve bedeninizle kendinizin moda editörü olmak ister misiniz? Eğlenceli ve fantastik bir yolculuğa hazır olun!
Moda Editörü Olmak İster misiniz?
C23A68DD715ECB088C1E63DE7B7B - Moda Editörü Olmak İster misiniz?

Öncelikle moda editörü neler yapar sorusuna yanıtlar vermek isterim. Ruhunu yansıtacağı ürünü seçer, onu iyi tanır. Bulunduğu mekâna uygun renkler ve kıyafetler seçer. Kullanacağı modelin, tarzıyla birebir uyuşması için en doğru seçim yapar.
Kıyafetlerinizi, fotoğraf makinenizi, video kaydedicinizi hazırlayın. Birazdan moda editörü olacaksınız!Katılacağınız davetlerde ve günlük hayatta ne giysem telaşı yaşıyorsanız, tarzınıza uygun kıyafetler düzenleyebilirsiniz. Tüm kıyafetlerinizi dolaptan çıkarın. Birbiriyle uyumlu olacak şekilde kombinleyin. Mini şort ve tunik, dar paçalı kot ve gladyatör sandalet, siyah abiye elbise ve dore topuklu ayakkabı gibi kombinler oluşturun.
Kıyafetlerin birbiriyle uyumu kadar bulunacağınız yerle uyumu da önemlidir. Partiye davetliyseniz kısa abiye elbise, iş yemeğine gidecekseniz kumaş pantolon, hafta sonu gezmesine katılacaksınız spor pantolonlar tercih edebilirsiniz.
Aksesuar ve ayakkabı seçiminizi kıyafetin türüne göre yapın. Sezonun modası straples uzun elbise giyeceksiniz orta uzunlukta bir kolye tercih edin. Saçlarınızı açık bırakıyorsanız, küçük küpeler kullanmayın.
Moda editörü olarak kıyafet seçimlerinizi yaptıysanız sıra geldi moda çekimlerine. Kendi kendinize fotoğraf çekmek yorucu olabilir ve istediğiniz sonuçları alamayabilirsiniz. En iyi moda fotoğraflarınız için teknolojinin gücünden faydalanabilirsiniz. Video kameranızı ışık gören bir noktaya sabitleyin. Kameranın karşısına geçip, doğaçlama pozlar verin. Bu sırada kameranın kaydediyor olduğundan emin olun. Çektiğiniz videoyu bilgisayarınıza aktarıp, küçük programlar ile videoyu fotoğraf haline getirin. Her saniyenin fotoğraf çevrildiği programlar sayesinde en iyi göründüğünüz anları yakalayabilirsiniz.
Tamamen sizin tarzınızı yansıtan kombinlerinizle gittiğiniz her yere şıklığınızı götüreceksiniz. Çektiğiniz moda fotoğrafları saklarsınız, gerektiği yerde yardım alabilirsiniz.